Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen végzettség, képesítés...

Milyen végzettség, képesítés szükséges ahhoz, hogy jogosult legyek energetikai tanúsítvány kiállítására?

Figyelt kérdés
Milyen végzettség, képesítés szükséges ahhoz, hogy jogosult legyek energetikai tanúsítvány kiállítására?

2013. jan. 27. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
6%

Mindenképpen valami villamosmérnöki, vagy szakmunkás bizonyítvány, illetve el kell végezni egy tanfolyamot több százezer forintért arról, hogy feszültség alatt is dolgozhatsz, vagy ilyesmi...


Egy illető most csinálta a boltomban, ő villamosmérnök, és most télen csinálta meg ezt a papírt. Szóval én csak laikus vagyok, de körvonalakban erről van szó.

2013. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon összekeversz valamivel.


Én tudomásom szerint építőmérnöki, építészmérnöki, gépészmérnöki, villamosmérnöki végzettségek valamelyike kell hozzá, x év tapasztalat,illetve le kell tenni egy ilyen irányú vizsgát. Tanfolyam van, de fakultatív

2013. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!