Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Felszámolási eljárásban,...

Felszámolási eljárásban, végelszámolásra azt írja a cég hogy LEZÁRVA akkor már nem vagyok kültag?

Figyelt kérdés

Van egy bt. ami felszámolás alatt volt már 1.5-2 éve és tavaly nyáron meg elvileg a felszámoló cég oldalán közzétett eljárások között úgy szerepel, hogy LEZÁRVA, akkor a bt. megszűnt és én mint kültag már nem vagyok jogilag kültag?


Csak mert az e-cegjegyzek.hu szerint van érvényes adószáma az adott bt.-nek.


Vagy ettől függetlenül a kültagnak ki kell lépni a bt.-ből?



2013. jan. 28. 18:28
 1/1 Juliusz48 ***** válasza:
Mivel a kültag csak a betétével felel a társaságért és azt valőszínűleg nem kapta vissza ezt elbukta. Mivel nem Ön vagy felelős a BT-ért, majd a beltag elintézi az adóhivatalnál TB-nél Önkormányzatnál a kijelentkezést, egyébként még sokáig fogják macerálni. Esetleg még követelnek tőle bevallást TB járulékot stb.
2014. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!