Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék jól kijönni az...

Hogyan tudnék jól kijönni az üzletből?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy régen vettem egy dobfelszerelést használtan kb 50ezer forint értékben. Az évek alatt a spórolt pénzemen bővítgettem, szépítgettem, de az eredeti részeket megtartottam, ha úgy hozná az élet, tudjak mihez nyúlni.

Nem rég értesültem róla hogy az egyik ismerősöm nagyon olcsón nagyon jó márkájú felszerelést tudna eladni. Mivel ha megveszem a felszerelést akkor a régi szerkómhoz több darabot is hozzá tudnék adni.

szerintetek lehetséges lenne hogy drágábban eladjam mint amennyiért vettem?(én is sokat használtam szóval vannak rajta harci sérülések)



2013. jan. 29. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Csak mert te érzelmileg kötődsz hozzá a sok felújítás miatt, meg még pénzt is költöttél rá, másnak ez nem fog jelenteni semmit. Egy Ladát sem tudsz 200 ezer felett eladni, csak mert az utóbbi 20 évben költöttél rá 8 millió forintot mindenestől, meg még kifestetted eladás előtt.
2013. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát biztosan 50k fölött tudod eladni ha bővítetted és felújítottad.


azonban profitod csak abban az esetben lesz, ha az újonnan vásárolt dobszerkó vásárlási ára+az eredeti dobszerkó vásárlási ára+a felújítások költségének összegét meghaladja az az ár, amin végül túl adsz az egészen.


de ezt erősen kétlem, mivel írtad, hogy régóta megvan így tuti nem keveset költöttél már rá.


szóval a kérdésedre válaszolva: igen, lehetséges, hogy drágábban tudod eladni, mint amennyiért vetted az eredeti 50k HUF-os dobszerkódat, azonban profitot (nyereséget, hasznot) nem fogsz tudni kihozni az egészből.

2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!