Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan találjak erre befektetőt?

Hogyan találjak erre befektetőt?

Figyelt kérdés

Fiatal iparművész vagyok erőteljesen eladható munkákkal, ötletekkel.


A baj csak az, hogy üveggel dolgozom, aminek drága a megmunkálása és saját pénztárcából nem tudom ezt állni.


Olyan befektetőt keresek, aki pénzügyi alapot biztosítana a designtárgyak, főleg világítótestek prototípusainak elkészítéséhez, majd a termékek értékesítése után visszakapná a pénzét és kereshetne is rajta.


Minél többet segítenénk egymáson apránként, annál nagyobbra nőne a vállalkozás és annál több lenne a profit. Konkrét piaci tervem is van, kapcsolataim, minden megvan az üzlethez, csak pénz kellene. Kölcsönt nem szeretnék felvenni.


2013. jan. 29. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzre lenne szükséged?
2013. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsibe nem tudod elkezdeni?
2013. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
körülbelül 150-300 ezer forintra, prototípustól függően. De lehet, hogy kevesebbre.
2013. jan. 29. 20:24
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Milyen érdekes, itt mindenkinek "csak" 300k kéne a bomba üzletéhez.Nem tudom h te az a fazon vagy e aki múltkor 1 online játék beindításáért kért 300k-t,ha nem akkor elnézést.De ne itt kunyuld a pénzt,hanem spórold össze.Ha tényleg csak ennyi kéne akkor azt magad is összeszehetnéd(ha 1 évig tartana akkor 1 évig).V még mindig vehetnél fel hitelt...
2013. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pár kérdéssel feljebb valaki éppen ilyen mikrovállalkozásokat keres.
2013. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4: nekem 13 millió kellene :)
2013. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ok.persze aki komolyan gondolja,v vmi nagyba akar kezdeni természetesen más összeg kell.De mosanában ez a 3-ik v 4-ik ilyen kérdés ahol 300k kell az illetőnek,majd több száz ,akár milliós nagyságrendű profitról regél.Nagyon átverés gyanús.1 itt kérdező,kérő embernek,csakis szerződésre adnék pénzt.Olyan feltétel mellett ,h ha bejön az üzlet ha nem a pénzemet akkor is vissza kell adnia.(ha úgyis bomba üzlet ez nem lehet gond....)
2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

akit érdekel:

[link]

2013. jan. 29. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1 ilyen kéne.

http://www.youtube.com/watch?v=yJYrSDNz--s


1-1,5 m magas és kb olyan max 150€-t adnék érte.Ha tudsz csinálni én vevő lennék rá :D

2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

21:24:


Akkor te nem érted a kockázat fogalmát.


Pont az a lényege annak, ha ilyen vállalkozásba fektetsz, hogy nem bankba teszed a pénzed. De cserébe nem is évi 6-7% kamatot fogsz kapni a pénzedre, ha bejön.


Bank

Kötvény

Részvény

Induló vállalkozás

Kaszinó, szerencsejáték


Nem csak a szavak hosszúsága nő fentről lefelé, de a kockázat is, amit a minél nagyobb megtérülés reményében vállalsz minden esetben.

2013. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!