Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 5 millió forintod,...

Ha lenne 5 millió forintod, mit s hogyan vállalkoznál, hogy megélj belőle?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vagy egy kocsmát nyitnék olyan helyen ahol kevés van vagy egy kisboltot szintén olyan helyen ahol kevés van pl Csolnok

Dág ilyen kis helyeken ruha vannak olyan helyek ahol még ruha üzlet sincs pl a fent említett falukban egy ruha üzlet nyitása ilyen helyen több pénzt hozna mint gondolnád a kocsmák meg nagyon ritkán minősülnek rossz befektetésnek ha lenne pénzem én egy kocsmát nyitnék..

2013. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Civil szektorba adnám forgótőkének. Mint ahogy teszem is ezt. Elég jól jövedelmező forrás.

(A civil nem tud pályázni, mert a pályázatok ma már nagy többségében utófinanszírozottak. Ha nincs tőkéje, tulajdonképpen nem tud semmilyen projektet megvalósítani. A projektfinanszírozás pedig kifizetődő. Egyrészt az EU-s és állami kötelezettségvállalás elég komoly biztosíték, másrészt a projektbe be tudok szállni a szaktudásommal. Pl. projektmenedzserként, fix bérért - a hitelkamat mellé... Kérdés, hogy mihez értesz.

Ezzel a módszerrel igen komoly összegre lehet szert tenni. (Egy projektmenedzser bére 4 órás foglalkoztatásban kb. bruttó 120e Ft-ra tervezhető, ha éves projektben csak két civilt viszel így, akkor az nettóban kb. plusz havi 150e Ft "bérkiegészítés". A pénzed felügyeled, mert projektmenedzser vagy, és ha megfelelő csapatot választottál, akkor tulajdonképpen ingyen jött pénz, mert egy deka munkádba nem kerül! Emellett a pénzed is visszajön, amit befektettél - kamatostul. Ha pedig egyéb dolgokhoz is értesz, a szakmai munkába is beszállhatsz - jópénzért.)

2013. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Államkötvényt vásárolnék négymillióért, egymilliót kp-ban tartanék.

A kamatokból és a millából el lehet élni egy évig. Ezalatt kiválasztanék egy jó MLM üzletet, elkezdeném, s ha ügyes vagyok és jó a szponzorom, újabb egy év múlva már abból is meg tudok élni. A négymillióm meg megmaradt.

Csak egyre vigyáznék: nehogy piramisjátékba botoljak!

Ha húszezernél többel kell beugrani, tünés onnan!

2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel festő vagyok így rögtön egyéni vállalkozó lennék és megpróbálnám kiütni a nyeregből a konkurens festőket.

Havonta kb 60E a járulék és ha munkám se lenne sok akkor is évente kb 500.000ft menne az állam felé mert télen szüneteltetném a vállalkozást amikor is nincs rá kereslet amúgy se.

2013. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!