Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt valaki aki olvasott...

Van itt valaki aki olvasott Robert T. Kiyosaki, Brian Tracy, Napoleon Hill könyveket? F/15

Figyelt kérdés

Kérlek írd ide a neved, életkorod és hogy melyiket, melyikeket és milyen hatással volt rád.

Vagy ha egyéb üzleti/kereskedelmi könyveket olvastatok arról is írhattok.



2013. febr. 3. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

34/f,


Kiyosaki elgondolkodtatott és nagyon inspirált (erre és csak erre jó, szemfelnyitónak), de most már több hasonló irodalom után azért vannak olyanok, amiket jobbnak tartok, pl: "Út az anyagi függetlenség felé" "Passzív jövedelem források" illetve "Gyorsítósáv a milliókhoz".


Napoleon Hill érdekes volt, de nem adott annyit, mint amilyen a sajtója (lehet, hogy másoknak jobban bejön), Brian Tracy könyvei számomra kicsit unalmasak és nem annyira gyakorlatiasak (másoknak ettől még tetszhetett).

2013. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is Kiyosaki könyvei a leggyakorlatiasabbak, legkönnyebben megérthetőek.

De mindegyik könyv elég jó.

2013. febr. 4. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És még ki szerint? :-)


Én azt írtam Kiyosaki csak szemfelnyitónak jó. Abból pl nem tanulsz meg ingatlanba fektetni, nem fogod feltétlen érteni a pénzkezelést, hogy miképp szabadulj meg a helytelen hiedelmeidtől és nem is tudod milyen ismérvek szerinte kell pl olyan céget építeni amit sokkal többért el tudsz adni (arra jó, hogy megértsd a 4 negyed fogalmát és lásd, hogy miért fontos a passzív jövedelem, valamint megértsd, hogy miért gondolkodnak a különböző osztályok másképp - bár erre a "gyorsítósáv a milliókhoz pl sokkal jobb).


Kiyosaki pont hogy nem gyakorlatias (ok, Brian Tracyhez képest igen).

2013. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja ezt a másik fórumon olvastam nekik is tetszett meg minden ők is ezt a könyvet találták emberközelibbnek, izgalmasabbnak.
2013. febr. 4. 17:02
 5/7 anonim válasza:
93%

19/F

két könyvét olvastam Kiyosakinak én egyet Tracytől, még nem volt szerencsém Napoleon Hill könyv olvasásához ...de rajta vagyok :D

Joe Girard: Hogyan adjunk el bármit bárkinek c. könyve is nagyon hasznos lehet :)

2013. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés, sikerült valakinek meggazdagodnia azóta az által, hogy ezeknek a pénzügyi guruknak a nagyívű bölcsességeit fogyasztotta?
2023. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:


Ha őszinte akarok lenni akkor nekem pl nem sikerült meggazdagodnom.


Annyiban viszont szerencsés volt, hogy amikor jobban ment akkor lehetőségeink alatt éltünk párommal, félre tudtunk tenni, így van soktízmilliónyi megtakarításunk meg 2 ingatlan ami ki van adva, de gazdagok messze nem vagyunk (200 millió alatti vagyon).

2023. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!