Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kevés tőkét mibe érdemes...

Kevés tőkét mibe érdemes befektetni? 4-500e Ft.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a pénz nem sok de van olyan tevékenység amibe ha befektetem akkor az fedezze a havi megélhetését a családomnak. Milyen vállalkozást ajánlanátok?

2013. febr. 4. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Havi megélhetést elég nehezen fog fedezni. 500-ból nehezen fogsz havi min 100-at csinálni. Illetve igen, de csak öt hónapig :)
2013. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a pénzt jól tedd félre, és örülj, ha van állásod. Ha esetleg elveszítenéd a munkádat, ez az összeg jó esetben elég lesz addig, amíg újat találsz.
2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem vállalkozásnál magadnak kellene tudni,hogy mihez értesz, és van e arra szükség egyáltalán... Elsősorban szolgáltatás jöhet szóba, minimális anyagköltséggel.


Többet úgy tudsz csinálni belőle, ha keresel még hozzá forrást (pl. pályázatok), mert ez az összeg önmagában, ha nincs mellette munkád, kb 2-3 hónap alatt elmegy a működési költségedre, anélkül, hogy egy számlát is kiállítottál volna. vannak kiírva most kezdő vállalkozók számára is, oda önerőnek elég, és mellé lehívható még 2-3 millió esetleg.


Ha nagyon nincs ötlet, próbálkozz a helyi vállalkozásfejlesztőknél, vagy nézz franchise lehetőségek után, de igazából ahhoz is több kellene. (Mondjuk egy Fornetti megvan 300-ból, de az üzlethelyiség + berendezés fel is emésztene az első hónapban)


Sajnos családot ennyiből ellátni nagyon nehéz lenne,maximum ha őstermelő vagy és termesztetek saját területen magatoknak, de idén már az is járulékfizetéses az első naptól.

2013. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Durván a százszorosa kéne hogy befektetésekkel, biztonságosan fedezhess egy család megélhetését.
2013. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én ebből a pénzből elvégeznék egy tanfolyamot amiből később megtudnék élni.
2013. febr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!