Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büntet azért a Vatera, ha...

Büntet azért a Vatera, ha rajtuk kívül ugyanazokat a termékeket máshol is árulom? (pl apród, zsibvásár, stb)

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Egyébként Teszvesz és az Apród is hozzájuk tartozik többek között.


Csak arra figyelj, hogy ne adj el egy terméket két helyen egyidőben, mert abból problémád lesz a vevői oldalról..

2013. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! tehát akkor mindegy, hírdethetem 5 helyen is, csak ne adjam el 2X, mert az kínos lenne...
2013. febr. 6. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
igen.
2013. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve arra figyelj, hogy milyen esetekben tudod törölni az aukciódat. Ha már nem törölhető, akkor a másik oldalakon lévő vevő jelölttel könnyebb megállapodnod abban, hogy a Vaterán keresse a terméket és licitáljon rá.
2013. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok helyen hirdetem ugyanazokat az árukat. Ki szoktam írni az áruimhoz nagy betűkkel jól láthatóan, hogy licit előtt legyenek szívesek kérdezzék meg, nem adtam-e még el. Ha egy vevő ennek ellenére mégsem kérdezi meg, és esetleg még neki állna feljebb, hogy nem tudom odaadni, amire licitált, akkor simán adnék neki negatívot, amiért nem tud olvasni :D De ilyen még eddig nem volt.
2013. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!