Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját készítésű termék árusítá...

Saját készítésű termék árusítása legálisan?

Figyelt kérdés

Egyedi kézzel készített ékszerek gyártásába kezdenénk ismerősömmel és érdekelne, hogyan lehet ezt legolcsóbban legálisan csinálni. Tudni kell, hogy ez egy nagyon kis vállalkozás lenne (bevétel egyenlőre havi 10.000-20.000 körül ami ugye visszaforog az anyagárba) ezen kívül nem igazán értünk a könyveléshez és adózáshoz sem.

Van e olyan bejelentési mód ami viszonylag egyszerű, és nem túl drága (érthető hogy nem akarunk ráfizetéses dolgot. Ez csak amolyan félig hobbi félig szórakozás dolog) Tippek?



2013. febr. 12. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Meska? :) Próbáltad már?
2013. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott is kell számlát küldeni a csomagban...persze lehet számla nélkül csak az ember egyszer bukjon le. :)
2013. febr. 14. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a meskán árusítók többségének csak saját adószáma van. Mármint, én valami olyasmit olvastam, hogy mivel nem olyan nagy bevételekről van szó, így elegendő saját adószámot kikérni, és ennyi. (Első voltam)
2013. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!