Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van valaki aki a Rain Soul...

Van valaki aki a Rain Soul munkatársa?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény erről a cégről?

2013. febr. 15. 11:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%

Hallottam már a cégről, de most megnéztem a weboldalát.

Valódi MLM üzlet, kulturált szöveg, szimpatikus.

Egy bajom van vele: a termékei. Három terméket találtam, ez nagyon ingatag alap egy stabil üzlethez.

Biztosan jó hatásai vannak, de nehéz a baráti körben az eszenciális zsírsavakról és szabadgyökökről beszélgetni.

De ez csak egy vélemény, sok sikert hozzá. Ha nem kell nagyértékű belépő csomagot venned, (ez nem derült ki számomra, de félek hogy igen!) akkor hajrá!

2013. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
17%
A szokásos sima gagyi MLM. Két éven belül sehol sem lesz - bár ez relatív, most sincs sehol, ha úgy vesszük.
2013. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Várkonyi Krisztina válasza:

Szia!

Én munkatárs vagyok! És csakis jó véleményem van a cégről! Annak idején én a kereseti lehetőség miatt léptem be, a termékről fogalmam sem volt! Mára viszont bebizonyosodott számomra, hogy nem csak az üzlet kiváló hanem az is amit képvisel! Nagyon hamar lehet vele pénzhez jutni! Viszont itt is mint mindenhol dolgozni is kell érte! Kiváló vezetőkkel rendelkezik a cég! Rengeteg orvos, természetgyógyász, sportoló csatlakozott már hozzánk! Nagyon szívesen segítek ha bármi kérdésed lenne! Üdv: Kriszta varkonyik0214@gmail.com

2013. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
64%
Lassan letelik a 2 év és cég cég hónapról hónapra növekedik ... és sajnos messze a legjobb az 1db (de már mindjárt 2) termék a piacon.
2015. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
9%

Nincs magyar képviselet. (Ki tudja a magyar cég nevét, adószámát?) Rossz pont.

Nem tagja a DSA-nak. Rossz pont.

Termékvisszaküldés lehetséges elvileg. Jó pont. De!

Termékvisszaküldés USA címre? Rossz pont.

A termék egy "csodaszer". Gyanús... (Túl sok ilyen van. Tegnap a citrom gyógyította a rákot, ma a rain maglé, holnap meg a tibeti szűzlányok által szedett virágszirom-kivonat. Aaaaannyi ilyet láttunk már... De legalább a GVH nem kaszálja el őket, hiszen nincs is magyar cég, akit elkaszálhatna! Zseniális! ;) )

Termék ára. Rossz pont. (Többe kerül, mint a világ elsőszámú, legrégebbi, leghitelesebb táplálékkiegészítő gyártójának a legjobb terméke.)

Bináris rendszer. Rossz pont. Jellemzően pilótajátékok használják, magas belépési díjjal.


Szerintem nem lesz hosszú életű buli, életet ne tervezz rá. Ha a terméket szívesen használod, mert hiszel benne, és megveszed vásárlói áron akkor is, ha pénzt nem remélsz ebből a buliból, akkor hajrá, rosszul nem járhatsz vele. "Elvégre ki ne áldozna az egészségére napi egy doboz cigi árát, nem?" ;)

2015. jan. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
39%

Sziasztok!

Én Manager vagyok a cégnél.

Van a cégnek magyar képviselete, adószáma.

Miért kéne, hogy tagja legyen a DSA-nak?

Termékvisszaküldés működik. Nem az USÁba kell küldeni, hanem Budapestre, ha nem tetszik valami.

A Soul nem csodaszer és ezt nem is állította senki. Viszont tényleg jó. Szakgyógyszerész vagyok, van rálátásom a biokémiára és arra, hogy miben más a Soul, mennyiben kínál újat.

A termék ára kb 24.000 Ft házhoz szállítással. Tény, hogy nem olcsó, sajnos ennyi. Ezt kéne támogatnia a TB-nek nem a sok szar gyógyszert!

A rendszer nem bináris, hanem hibrid. Kétféle rendszer ötvözete és ezáltal nagyon jó.

A belépési díj nem magas, 36000 Ft. Ez nem sok egy saját vállalkozás elindításához.

Ja és még annyi, hogy a pilóta játékot ne téveszd össze a marketingnek azzal a formájával, amit MLMnek hívnak.

2015. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
51%

"Ezt kéne támogatnia a TB-nek nem a sok szar gyógyszert!"


NEM. A TB-nek olyan szereket kell támogatnia, amik bizonyítottan működnek. A csodacsipkebogyótea nem ez a kategória.

2015. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
39%

Kedves hozzászóló!


Talán jobb a rálátásom a dolgokra, mivel én vagyok a szakember. Akinek van gyógyszerhatástani rálátása az tudja, hogy a krónikus betegségekre való szerek hogyan hatnak és mire valók. Tény, hogy egy nagy népvakítás az egész. Nem is beszélve arról, hogyan manipulálják és hamisítják meg a gyárak a dokumentációkat.

Alapból az az elképzelés, hogy egy elváltozást/betegséget a természetben nem létező anyagokkal kell kezelni/gyógyítani egy abszurd gondolat.

És mivel erről sincs tudomásod ezért ezt is leírom, hogy igenis működik. Több ezer visszajelzés van a jótékony hatásáról. És nem csak szóbeszéd, mivel több rokonom és ismerősöm is fogyasztja és láss csodát...nekik is működik.

2015. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%

"És nem csak szóbeszéd, mivel több rokonom és ismerősöm is fogyasztja és láss csodát...nekik is működik."


Anekdota... Ha így van, klinikai vizsgálaton kellene megmutatni mindezt, és egyből támogatná a TB is.. Félre ne érts, nincs kétségem, hogy a természetnek ereje van. Azzal van csak bajom, ha jön egy profitéhes banda, és a kamillát meg a többi gyógynövényt csilliószoros áron árulja, és klinikai vizsgálatok helyett anekdotákat gyárt, és szédíti a népet.


Csináljatok klinikai vizsgálatokat, amik igazolják, hogy hatékonyabb és jobb, mint bármi más a piacon... Aztán akkor szólj legközelebb, ha ez megvan! Addig csak a mesét és az anekdotákat, a hamis reményt árulod sok-sok pénzért! Én meg NAGYON ÖRÜLÖK, hogy az én adóforintjaimból nem támogatják a te bizniszedet! (Elég nagy szívás, amit a homeopata lobbi keresztülvitt.. Nem kell még egy...)

2015. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
49%

Na jó, akkor még egyszer....

Nem anekdota gyártás megy. A rákkutató Prof. Arnold S. Leonard kb 20 éves kutatásai és elért eredményei ihlették az egész dolgot. Olvass utána ha akarsz.

És igen, nem is lesz belőle gyógyszer, mert azt be kéne kapszulázni, vagy tablettázni, vagy alkoholos/vizes kivonatolás után csepp vagy valamilyen folyékony formában stabilizálni, stb. És ezzel pont azok az anyagok sérülnek benne, amik fontosak: esszenciális zsírok, enzimek, vitaminok. Másik, hogy egy dollár milliókba kerülne teljesen feleslegesen.

És igen, ez amellett, hogy gyógyít, egy üzlet.Nem kötelező beszállni. Mindenki arra költi a pénzét és idejét amire akarja.

Másik: Masaru Emoto óta még kényesebb téma a víz által hordozott információ természete. Be kell látni, hogy sokkal több van a kis világunkban, amit el tudunk képzelni vagy meg tudunk magyarázni. Sem cáfolni sem bizonyítani nem lehet a homeopátiát egyelőre, de egy tény, működik. Saját magam is tapasztaltam már egyértelmű hatását és nem egy betegem volt,aki csecsemőt vagy kutyát/macskát gyógyított vele. Az én esetemben ok, lehet mondani, hogy placebo, meg ez volt az elvárás, stb. De egy kisgyermek vagy állat esetében már ez sem állja meg a helyét.

Valószínűleg nem tudjuk egymást meggyőzni, de nem is akarok senkit. Ahhoz kevesebb és drágább az én időm.

Így részemről ennyi.

Szép napot!

2015. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!