Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Budapesten mennyire lehet...

Budapesten mennyire lehet takarítónői munkát találni magánházaknál?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána az expressz.hu-n. Ott szoktak ilyen hirdetések lenni.

De egy munkára még jelentkezik másik 500 ember is rajtad kívül, ezzel is számolj.

2013. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet találni, én napi szinten látok ilyen hirdetést.
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Csak arra készülj, hogy perverz állatok félreértelmezik ezt és "rádindulnak". Ismerősnek volt ilyen tapasztalata.
2013. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sok ilyen van, de ne az apróhirdetésekben nézz, hanem reklámozd magad! Ismerős körökben terjeszd el, én is így csináltam! Nehezen indult be, aztán mikor lett egy hely, és meg volt elégedve, elkezdett az ismerőseinek ajánlani, aztán egyre több helyre jártam, és ma már ott tartok, hogy nem tudok tőlük megszabadulni!!! Sose gondoltam volna, de tényleg. Így már kb 5 év után kezdem unni, habár elég jól fizet, mert 1500-at kérek egy órára. Csak kemény fizikai munka és azért bírni kell...
2017. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!