Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen fizikai, és jogi...

Milyen fizikai, és jogi követelményei vannak egy saját telefontársaság indításának? Magyarul milyen berendezések, és papírok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű telefontársaságot akarsz? Ha vezeték nélkülit, az nem fog menni. Vezetékest pedig tulajdonképpen annyit indítasz amennyit akarsz.

Hogy mi kell hozzá? Jó sok tőke, hogy tudj hálózatot építeni.

2009. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nekem jó a vezetékes, vagy akár az internet alapú voip telefon is! A lényege az lenne, hogy kizárólag itthonról minél olcsóbban hívhassak másokat! Tudom hogy már most is vannak olcsó voip szolgáltatók, de érdekelne hogy hogyan hozhatok létre sajátot! Milyen hardver illetve szoftver elemek kellenek hozzá, és milyen jogi utat kell bejárni érte?
2009. szept. 9. 02:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy vállalkozás és egy összekapcsolási szerződés a nagy szolgáltatókkal. Ennyi az egész. A hardverrésze pedig attól függ, hogy mennyire nagyban akarod. Kicsiben elég lehet egy szervergép is.
2009. szept. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként tanultam a telefonos jelformákat, jelátalakítókat, és tudok sim kártyát programozni is, úgyhogy ha lenne pénzem (ami nincs) adótornyokat építeni, vagy fizetni valamelyik szolgáltatónak hogy az övét használhassam, akkor menne a mobilos is, de ennyire macerásan biztos hogy nem foglalkozok vele! "Pedig szép álom ugye? Te döntöd el hogy ki mennyiért telefonálhat"
2009. szept. 10. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem nincs fantázia a dologban mivel itt úgy van hogy van egy nagy szolgáltató a Matáv például csak egy nevet mondtam aztán van a sok kis alvállalkozó a hátán aki egymást tapossa le árakban hogy ügyvelet szerezzen..


Amúgy sztem 10-15 millió alatt ne is kezdj bele...

2009. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!