Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angliaban hogyen kell elkezden...

Robinson801 kérdése:

Angliaban hogyen kell elkezdeni egy epitoipari ceget? Mi kell hozza es hol lehet beszerezni az engedelyet mernoki jovahagyasokat?

Figyelt kérdés

#angliai epitoipari vallalkozas
2013. febr. 20. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a probléma hogy ebből pl. Londonban kis millió cég van.


Szerinted hogyan lenne életképes?

2013. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eszak angliaba gondolkozom..szigetelessel burkolassal foglalkozo csapatom van pesten.hogy indulnatok neki?eloszor keressek fel mernoki irodat vagy onkormanyzat??cegalapitast meg minden ilyet tudok mar tul vagyok rajta az mar nem kell.
2013. febr. 21. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

A következő 2-3 évben még jó buli itthon a szigetelés, és van munka rendesen, egy jó csapat nagyon szépen meg tud élni belőle, legalábbis, az építőiparban dolgozó ügyfeleim ezt mondják.

Ha meg azért akarsz menni, mert itthon január egytől vizsga kell hozzá, hogy szigetelhess, akkor megnyugtatlak, hogy ott is kell. És kamu az EUban szerzet diploma, érettségi, vagy bármilyen iskola papírja bárhol érvényes. Éltem kint, gondoltam elmegyek heti 10 órában másodállásban raktárba targoncázni, közölték, majd ha leraktam a helyi iskolában a vizsgát, esetleg akkor.


Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak is, könyvelő, és ügyvéd, így kezdődik, aztán, miután meg vannak az embereidnek az iskolájuk, az adott országban, akkor tudtok tovább lépni, kell egy székhely, telephely. Kell teherautó, munkavédelmi eszközök, ott ezt nagyon szigorúan veszik. Csak minősített dolgokat vehetsz, ez áll a szerszámokra is. De még cipőből is olyat kell venni a melósaidnak, ami megfelel az előírásnak. Közepes nyelvismeret, mert anélkül nehéz lesz elhitetni az ellenőrrel, hogy az embereid értik az előírásokat.Értem ez alatt, hogy ott külön képzésre van, hogyan kell cipelni egy dobozt, és ha az embereid nem úgy cipekednek, ahogy azt elő van írva, akkor baj lesz, ha ellenőrzést kapsz.

Meg a másik sok pénz kell egy cég alapításhoz, mivel ott nagyobbak a fizetések, így minden ktg.5-6x áron kell számolni, mint itthon.

2013. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!