Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan alakítsunk ki kapcsolat...

Hogyan alakítsunk ki kapcsolatokokat az épitőiparban?

Figyelt kérdés
Höszigeteléssel,Vakolással,Gipszkartonozással,kezdtem el foglalkozni és nem tudom ki lehetne e valakivel alakitani a kapcsolatot hogy szoljon ha van munka és nekeljen mindig hirdetni!!!Vagy milyen trükk van rá hogy több munkát kaphassak meg?

2013. márc. 9. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Két dolog van, illetve sok dolog van..

Azt meg tudod, mondani, hogy az a gond, hogy kevés a megkeresés, vagy inkább arról van szó, hogy inkább a konkurencia árajánlatait válasszák ?


Vagy esetleg mindkettő egyszerre ?


Hirdetni mindig kell és főleg válságban. Azonban a cél, hogy a hirdetés kitermelje az árát és a megélhetésedet is.

A trükkökről kb egy egész könyvet írhatnék neked.


Ha az árversenyben meg tudsz felelni, akkor mindjárt írok privit arról, hogy hogyan tudsz komolyabb hirdetés nélkül munkához jutni. -Azért fontos ez, mert ha még nem tudod az áraidat megvédeni. (Alaposan érthetően elfogadhatóvá tenni, megindokolni) akkor a nálad olcsóbbakat választják.

Nekünk ez az egyik forrásunk, csak itt rengeteg árajánlattal kell küzdenünk.


Engem elég sokan megkerestek már ezzel, hogy ajánljam őket. Ezzel egy a gond, ha menet közben ismerek meg egy céget és az ügyfél elégedett és nekem is tetszik az amit csinál, akkor én szoktam ajánlani. -Csak ritka akivel meg vagyok elégedve.

Ismeretlenül én inkább az ügyfélre bízom a választást. Ugyanis én az ügyfelemnek akarok jót. Meg persze annak a vállalkozónak aki az ügyfélnek megfelel.

Ezzel pedig nagyon sok olyan vállalkozó van aki nem az árakkal versenyez.


Egyébként mi hirdetjük a partnereinket is, meg ez valamilyen szinten kölcsönös.


Két út van:

Vagy az árakkal versenyzel. Így az ügyfelek, ha elégedettek az áraid miatt ajánlanak tovább.

Vagy a minőséggel, szolgáltatásokkal versenyzel, így az ügyfelek a munkád miatt ajánlanak tovább.


Ez az irány, az elégedett ügyfél, ez a legjobb hírdetés és még fizet is.

2013. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!