Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A közeljövőben üzletet fogok...

A közeljövőben üzletet fogok nyitni (pékáru, tejtermék, dohány, vas-műszaki dolgok NEM lesznek, más igen). Milyen sorrendben kell intézni az engedélyeket (honnan? ), bejelentési kötelezettségeket (hová? )?

Figyelt kérdés
vállalkozás engedély

2013. márc. 29. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz szeszes ital, gumiabroncs, növényvédőszer, szigorú számadású nyomtatvány, állateledel, húsok?

Mert ezekhez más és más engedély kell és különböző szervektől.

2013. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, én nem voltam ilyen széles látókörű. Lesz papír-írószer, vegyi áru, műanyag, édesség, ruha,(az egész végül is 100 forintos jellegű), illetve egy másik helyiségben élő virág.
2013. márc. 30. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű, mert az élelmiszer és vegyi árú ütheti egymást, de mindkettőben vannak külön osztályozások csomagolási minőség, mennyiség, felhasználás módja, összetétel stb. szerint.

Nyiss szatócsboltot, az kb az amit szeretnél, ahol a radírtól a harcoló katonáig mindent árulnak. A legjobb hely talán Alaszka, ahol aranyláz lesz.

Bár most, hogy belegondolok, lehet ezzel ott elkéstél egy kicsit.

2013. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:P Köszi :) Na, majd lesz valami...rajta vagyok. Még van egy hónapom beszerezni a dolgokat.
2013. ápr. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!