Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nincs munkám, mit találhatnék...

Nincs munkám, mit találhatnék ki, hogy némi gyors pénzhez jussak?

Figyelt kérdés

Vállalkozásba kezdtem, az interneten próbálok mézet és bio-tésztákat árulni: tiszta csőd - alig-alig találok kuncsaftokra. Szinte zéró. A szórólapozásba már belekeseredtem, az ötletekből kifogytam. Egy 1 éves kisfiúnk van, a GYES-ből élünk.


Ha van ötletetek arról, hogyan tehetnék szert alkalom adtán némi plussz pénzre, nagyon szívesen meghallgatnám. Elvállalnék esetleg ezt-azt, de nem tudom mit: menjek füvet nyírni? Pl. piacon is árultam gyümölcsöket, de a minimális árrés miatt nem nyertem semmit.


Nagyon szívesen futárkodnék (futárkodtam is robogón, de nem csináltak munkaszerződést, és a hosszú program, kevés pénz miatt eljöttem) például, de a probléma számomra majdnem mindig ugyanaz: NEM TUDOM, HOGYAN TALÁLHATNÉK KUNCSAFTOKRA. Valahogy, amit én kínálok, sose kell senkinek.


Bocs a hosszú szövegelésért... Ha tudtok, megoszthattok 1-2 tippet, köszi!! :)) :))



2013. ápr. 13. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

tessék itt egy kuncsaft:)) De igyekezz mert máshol vesz mézet ha nem leszel elég gyors:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kereslethez igazitsd a kinalatod.


hiaba egeszseges a bio teszta ha a legtobb magyarnak az ar szamit...

vagy ahogy elnezem mezet se vesznek mert rohadt draga...

es luxuscikknek szamit...

2013. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az internet nagyon hasznos. Én ezt a helyet ragadnám meg: több portálon népszerűsíteném a honlapom (amit profira meg kell csinálni), nem dolgoznék méregdrága holmikkal, elérhetővé tenném a termékeimet mindenki számára. Olcsóbb, és több fogy. :)

Csinálnék akciókat: ezt veszed, kapsz egy ilyet is, vagy ha sokat vásárol valaki, kedvezményeket adnék.

De neten mindenképpen szerezz reklámfelületet. :)

A másik: esetleg ebay? Külföldre nem szállítanál? Nem tudom lehet-e ilyesmit, de próba cseresznye.

2013. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!