Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy cég alapitása menyibe kerül?

Blackdragon1997 kérdése:

Egy cég alapitása menyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Egesz pontosan mire gondolsz, KFT, BT, RT bejegyzese? Ezen felul szekhely berlese? Eszkozok megvasarlasa..?
2013. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
huh hát most tegyük fel egy bármilyen cég aminek jo bevétele van
2013. ápr. 13. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ugy mukodik, hogy alapitok egy XY ceget, mert annak jo bevetele van, es jo bevetele lesz. :D
2013. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az tudom
2013. ápr. 13. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
áá ezek a kérdések feldobják a napjaimat.
2013. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi most csináltunk egy üzleti tervet, a üzleti tervezés nevezetű órára, a mi KFT formátumban működő vállalkozásunk 18 millióba került, gépekkel, munkabérekkel,bérleti díjjal stb, stb...ez persze egy terv, cash flow számításokkal, részletes piaci elemzésekkel,szóval a valóságban még jöhetnek hozzá extra költségek, de hozzáteszem pesszimista előrejelzéseket használtunk...azt javaslom, hogy első körben fektessél erőt a tanulásba, és majd utána akarjál nagyot kaszálni, mert fordítva nem igazán fog működni a dolog.
2013. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ügyvédi költség minél nagyobb városban élsz, annál kevesebb. Láttam már olyan hirdetést, hogy 10-15 ezer Ft-ért is megcsinálja. Vidéki kisvárosban azért még elkérik az ügyvédek a 30-40 ezer Ft-ot

Cégbírósági bejegyzés illetéke kötött, jogszabályban (illetéktörvény) szabályozott, ha jól emlékszem a jegyzett tőke összegétől függ, bár ebben már nem vagyok olyan biztos.

Szóval ez másik 30-40-50 ezer is lehet, összességében közel egy 100-as, de mondom sokban függ az ügyvédi költségtől.

2013. ápr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!

És természetesen attól függően, hogy a cég mivel akar foglalkozni, kell még egyéb célokra is költeni, ha bevételt akar. Pl. anyag-áru vásárlás, vagy éppen gyártósori gép-vásárlás, vagy szgk, esetleg tgk, irodai, egyéb berendezések.

Ez már tőled függ.

2013. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!