Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Milyen munkat ajanlotok egy 15 16 eves fiunak, ami jol keres?

2013. ápr. 26. 16:49  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Sajnálom, de szerintem örülhetsz ha egyáltalán bármilyen munkát is kapsz... Dömping van már a diákmunkásokból, így inkább a 18 év felettieket választják.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2013. ápr. 26. 16:52 Privát üzenet
Csatlakozom az előzőhöz. Ha ezt a kérdést komolyan gondoltad, akkor te valami álomvilágban élsz.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2013. ápr. 26. 17:02 Privát üzenet
Plázák WC-jében a csempék közé ki szokták írni, hogy "nagyf.rkú 15-16 éves fiúk hívjatok, 10e, képet kérek". Na azt a telefonszámot hívd fel!

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2013. ápr. 26. 17:06 Privát üzenet
Internetes vállalkozás, ha kitanulod, akkor viheted valamire. Sok tizenéves lett dollármilliomos egy-egy ötlettel.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2013. ápr. 26. 17:10 Privát üzenet
Ki tudja mi neki a jol fizeto...Adok 5 rongyot ha jossz es kiasol egy medencenek helyet a kertemben. Pest megye, Nagykovacsi

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2013. ápr. 26. 17:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

a jo fizetes nekem 5-600 ft s oraber XD

# 6/12Időpont 2013. ápr. 26. 18:15 Privát üzenet
Nézz szét a környezetedben, érdeklődj diákszövetkezeteknél. Igazából nincs mit ajánlanunk, 15-16 évesekkel nem nagyon foglalkoznak, jobban szeretnek idősebb diákokat alkalmazni, bármi is legyen az a munka. Úgyhogy örülj, ha egyáltalán tudnak ajánlani valamit.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2013. ápr. 26. 19:19 Privát üzenet
18 évesen 470Ft-os órabért kaptam elég sz*r melóért, szerintem felejtsd el hogy érted bárhol ugrálni fognak hogy 5-600Ft-os órabért adjanak.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2013. ápr. 27. 09:13 Privát üzenet
Jelenleg 535 Ft a legkevesebb órabér amit kaphat. Szóval hülyeséget azért nem kell írni. Mellesleg.. simán kaphat 16 évesen munkát. Én is dolgoztam.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2013. ápr. 28. 14:04 Privát üzenet
Leveltetu nevű felhasználó válasza:

Ha mindenkepp jo melot akarsz es az egyetemedet is majd ebbol akarod allni akkor allj neki es tanuld ki a SEO melot az inetrneten, Magyarorszagon gyerekcipoben jar az optimizalas es oriasi penzekete lehet vele keresni, a legkissebb oraber amiert dolgozni tudsz otthonrol az legalabb 2-3 ezer forint. Persze ha kulizni akarsz azert sem vet meg senki.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2013. ápr. 30. 17:03 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
FONTOS! Mien szteroidot ajánlotok egy 180cm magas 18éves fiunak? AZ A lényeg hogy jöjjön rám pár kiló és hogy felfújja az izmaimat
Milyen könyveket ajánlotok 18 éves fiúnak?
15 éves fiúnak milyen öltözetet ajánlotok nyárra?
Milyen korrektort ajánlotok egy fiúnak? Hol tudnám kipróbálni, h milyen színű kell?
Fiúnak milyen hajhabot, hajlakkot ajánlotok? Aminek nincs "női" illata és nem lesz tőle zsíros a haj?
Milyen nyárimunkát ajánlotok egy 17éves fiúnak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!