Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A grando.hu oldalon megéri...

A grando.hu oldalon megéri hirdetni? Illetve regisztrálhatok-e, ha ezek nincsnek, de vállalkozásom van: nyilvántartásba vevő bíróság, nyilvántartási száma?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 17:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Érdekesen írtam a kérdést, mert kapkodtam!


"Illetve regisztrálhatok-e, ha ezek nincsnek, de vállalkozásom van: nyilvántartásba vevő bíróság, nyilvántartási száma?"


Javítom:


Illetve regisztrálhatok-e, ha ezek nincsnek: nyilvántartásba vevő bíróság, nyilvántartási szám stb., de vállalkozásom van?


Adószámom van, de semmi más!

2013. ápr. 29. 17:56
 2/8 anonim válasza:

Ez a javítás sem lett teljes :-))) "nincsnek" kétszer is.

De nem ez volt a kérdés!

Ha van adószámod, egyéni vállalkozó vagy, regisztrálhatsz, ha a tevékenységi körödben szerepel a tevékenység, vagy ha nincs, akkor kibővíted.

(Cég)bírósági nyilvántartási számod csak akkor lesz, ha pl. Kft-t alapítasz. Cégjegyzék-száma csak a cégeknek van, e.váll. okmányirodai reg.számot kap. A grando-t néztem én is, alapból havi 5000 a díj, ha akár 1 db aktív cikked is van. Az eladás utáni jutalék %-ot pedig csak tudod meg, ha regisztráltál, vagy rákerestél fórumon :-))) Állítólag 15 % a plafon,a mit kérnek.

2013. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Na tessék, cikiztem a javításodat, íme az enyém:-)

"csak akkor tudod meg, ha"

2013. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hol van kétszer? :)


Neked sem sikerült a javítás:

"Állítólag 15 % a plafon,a mit kérnek."


Helyesen:

amit kérnek :))


De szerintem hagyjuk ezt a részét, a válaszodat köszönöm!


Az a lényeg, hogy sima adószámom van csak!

15% a plafon? Az eléggé drága..


Milyen a látogatottsága, van értelme regisztrálni?

2013. ápr. 29. 18:59
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Megnéztem, max 10 %, nem 15, de május 1-től 10 e az alap.

Innen vettem az infót, én is megyek vissza bogarászni:

[link]

Azt mondod "sima" adószám. Az milyen? Mivel kezdődik? Esetleg bérbeadásos régről?

2013. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is utánuk néztem, olvasgattam és néztem az eladókat, érdeklődtem, pangás az egész oldal..


10e Ft egy ilyen látogatottságú oldalért és +10% jutalék az nagyon sok, illetve nem is azon van a hangsúly, hogy sok, hanem azon, hogy komolytalan az egész...

Ezért a jutalékért és fele ennyi havi díjért máshol sokkal többet kapok, jóval többet.. Ez egy játszótér a vaterával együtt hozzájuk képest...


A vaterán is egy kiemelt hirdetést 3 nap alatt 25en néztek meg amit nem rég töltöttem fel.. Nem az árúval és képpel, sem pedig az árral van, ha valaki azt gondolná..

2013. ápr. 30. 17:42
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem az árúval van a baj stb., a baj lemaradt!


Nekem legalább is komolytalannak és a semmiért pénzt kérős oldalnak tűnik, lehet, hogy nem az, de ez az én meglátásom!


Egy betűvel kezdődik az adószám!

2013. ápr. 30. 17:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem a 10e Ft + 10% a baj, mert az egy vállalkozásban nem sok pénz, hanem, hogy generáljon is eladásokat, napi szinten 10-20 eladást!
2013. ápr. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!