Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Rendezvény hangosításból meg...

Rendezvény hangosításból meg lehet élni? Mekkora beruházást igényel? Könnyű munkát kapni? Érdemes bele vágni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Hát a beruházás óriási, ha egyedül akarod csinálni... Sőt, szerintem egyedül kb. lehetetlen is.

Vannak cégek, akik direkt erre álltak rá, náluk kellene szerintem elsősorban érdeklődni.

2013. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy jó barátom egy ilyen cégben, csak az ütésálló doboz 100 ezer forint, amiben az erősítő van... 100 milliós, ha komolyan csinálod, de ha csak "falunapozni" szeretnél szerintem 500 ezerből megúszható...
2013. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy mekkora léptékű rendezvényeket akarsz hangosítani? Ha több 10 ezer emberes rendezvényt, akkor több 10 millió a beruházás. Ha csak néhány 100 fős falunapokat, lagzikat, akkor meg nincs értelme.
2013. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írtó nehéz munkát kapni, ha a semmiből akarsz indítani egy ilyen vállalkozást.
2013. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aladárkiss válasza:
100%
Nehéz! Én ezt csináltam sokáig egy cégnél. A technika( színpad, front, keverők, erősítők, robot, pár lámpák stb.) 100 milliós tét. Valamint egy nagyon jó kontaknak is kell lenni ahol megkapod a rendezvényeket.
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!