Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ausztriában mennyiért lehet...

Ausztriában mennyiért lehet nyitni egy boltot?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az ottani Gmbh-k iszonyú drágák, ha tulajdonos szellem nézzük a dolgokat és csak KG-t érdemes csinálni, ahogy én láttam.

Szeretnék Ausztriában nyitni egy boltot, ahol csak magyar terméket árusítanék, illetve azon is gondolkodtam, hogy egy kávéházzal kiegészülve lenne.

Eredeti ötlet alapján egy olyan hús és pékárú boltot szeretnék csinálni másodállásban, amiben csak magyar árut forgalmaznék, illetve még kiegészíteném más fajta élelmiszerekkel is.

Tehát főként élelmiszert árulnék.

Viszont arra gondoltam, hogy inkább egy kávéház, vagy cukrászda jobb lenne és csak másodsorban árulnék magyar termékeket.

Az osztrákok jól fel vannak szerelve tapasztalattal és elég jó süteményeket csinálnak, kávéház is van rengeteg.

Szerintetek érdemes belevágni egy efféle vállalkozásba?

Mennyibe kerülne mire a papírmunkát elintézem és mennyi lenne Bécsben egy jó helyen a bérleti díj és hasonlók?



2013. máj. 16. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Sikerült??
2015. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!