Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyik ismerosom a falunkban...

Egyik ismerosom a falunkban kulfoldrol hozz egy csomo bicajt, elektronikat, butort, jatekokat, ruhanemut stb. ertekesiteni a sajat udvaraban, Tobb szazezreket csinal havonta feketen, elmegy 2-szer is, szamla nuku, hol lehet jelenteni? Lebuktatni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha valakinek jól megy a szekere, egyből azt kell nézni hogy tehetsz neki keresztbe. Kedves Edina, te egy igazi szarrágó vagy.
2013. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért akarod lebuktatni? Inkább tanulj tőle! Megdolgozik a pénzéért, nem?
2013. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem azért ez az Edina nem egy szarrágó.


Gondolj bele, hogy minden amit tesznek az országban az a mi adónkból van. Ez az ember járja az utakat, elmegy orvoshoz, védik a rendörök, kijön hozzá a mentö, gyerekei iskolába, ovodába járnak, jól keres de egy fillér adót sem fizet be, se tb-t se mást, de mindent használ.

Ha csak a felét adja számlán már az is több mint a semmi.

A másik, hogy biztos van a faluban használt ruhás, biciglis bolt stb... és az ö kárukra csinálja ezt, mert természetesen így jóval olcsobban tud mindent adni.


Ezek az emberek nagyrészt németországban járják a falvakat, tudják mikor van szemét kirakás, és szedik össze az útra kidobott dolgokat.


Èn is Németországban élek, és hihetetlen gyorsan tünik el a szemét ha kiteszed az adott napon. Egyszer kitattünk egy olyan rossz biciglit, amin a gumik már lerohadtak, a pedál el volt törve, a váz is kb 30 éves volt, lánc nem volt rajta. Mire a második adag szeméttel fent voltunk már eltünt. Azt mondjuk lengyelek vitték el.

Még járják a bolha piacokat ott is tudnak beszerezni olcson dolgokat és ebay-en is veszik olcson a használt dolgokat.

Ezzel nem is lenne baj, ha erröl adóznak.

2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Van a NAV-nak valami spiclivonala. Keresd meg a honlapjukon.
2013. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy szarrágó vagy. Ha azt akarod hogy fejezze be fenyegesd meg hogy jelented. Bár azt sem értem mért fáj neked ha másnak megy valami. De ha kiszabnak rá egy csomó büntetést és a többszörösét fizeti ki mint az adó amit be kellett volna fizetnie az mégis mire jó neked? Nem kell válaszolni, tudom, hogy csak örülsz hogy jól kiszúrhattál valakivel. Csak ilyen r*hadék ismerőseim ne legyenek..
2013. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
NEM vagyok SZARRAGO !!! dE AZERT nem birom a pasit mert anyira de anyira bekepzelt lett amiota megy ez a fekete piaca es mereg dragan add mindent, segiteni csak akkor segit barkin ha haszna van belolle es ha valami elromlik amit elad lfegmatikusan beszel es semmit nem vesz vissza esetleg ha valami 3000 ft.vissza ad 1000.Szerintetek KOREKT ?Ez nem szarragas ? Es ha veled tortenne meg ?
2013. máj. 22. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sem tartom szarrágónak a kérdezőt, bár én jelentgetni nem jelentgetnék fel senkit. Azt vallom, mindenki úgy boldogul, ahogy tud, ha már az állam is ilyen példát mutat...

Viszont szerintem hagyd a fenébe, várd meg, amíg egy olyan nyomja fel, akinek "keresztbe tett".

Nem hiszem, hogy sokat kell várnod rá! :)

2013. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A baj nem az hogy estleg ossze szedi a kitet holmikat ?!? es arusitja hanem az hogy TUL BEKEPZELT LETT,a cucokat egyeseket megvezet meg a Polgarmestert is, neki mar mindent szabad kinyaljak a feneket,csicskasokat tart es a kis embert lenezi csak akkor vagy jo ha vasarolsz tole O oszeszedi vagy ki tudja hogyan jut ennyi cuchoz,de nem adna semitt olcsbbert,akkor KI a szarrago ???
2013. máj. 23. 10:15
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Fel akarsz jelenteni valakit, mert "túl beképzelt lett". Ez aztán a szellemi szint, gratulálok!
2013. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat sok eszed van !! Nem erted ??az idegesit hogy nem eleg hogy kibujik az adofizetes alol hanem "jatsza az eszet ! mindenkit lekenyerez aztan ironikusan beszel.Miert ?? neked tetszene hogy lenezzen valaki mert fekete piacot tud uzni,teged meg nem engednek piacolni es minden kifogast talalnanak ellened? vagy neked fizetned kellenne,hol ezert hol azert anak meg nem mert hat le kenyerezi a polgarmester a rendort a jegyzot stb. Hat ha igy gondolkozol akkor fizesd csak az adot mig a gatyad ra megy ! Te ha latod hogy valaki csinalja az eszet :orulsz neki nem ? Ja mig nem rolad van szo vagy a rokonaidrol akiket estleg szeretsz.
2013. máj. 23. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!