Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri-e szolárium üzletet...

Megéri-e szolárium üzletet nyitni? Milyen engedélyek és végzettség kell hozzá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pfúúú, most nem nyitnék szoláriumot!

Hamarosan azok is becsődölnek, amelyek már üzemelnek...

Nagyon kezdik hangoztatni, hogy a szolárium veszélyes, rákkeltő, hamarosan a 18 éven aluliak nem is használhatják majd.

Ehhez képest a gépek elég drágák, mit csinálsz majd velük, ha a kutyának sem kell majd?!

(Várható, hogy hamarosan "reklám áron" kiárusítják a szolárium-ágyakat a szemfüles vállalkozók, hogy gyorsan megszabaduljanak tőlük, akik meg "bevásárolnak" majd később döbbennek rá, hogy befürödtek.)


Szóval, én a helyedben valami más vállalkozásba kezdenék...

2009. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nálunk is tilos lesz a 18 év alattiaknak szoláriumozni,akkor csökken a kereslet.Először szerintem fel kellene mnérni,hogy ahol nyitni akarod,ott van-e rá igény.
2009. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Működési engedély, vállalkozói, végzettség nem, Tusoló, WC, és sok tőke.

Piackutatás van-e rá igény, milyen színvonalon szeretnéd üzemeltetni, te magad, vagy alkalmazottal, mert az is sokba van, évente csőcsere, minden hóban bérleti díj, az is sok, rezsi...Könyvelőt fizetni, adózni, mert ha 600 Ft 10 perc, abból még adózol is.

Számolgass mielőtt belevágsz.

2009. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Inkább egy szépségszalon. Ahova én járok (de csak gyúrni) ott van fodrászat,kozmetikus,manikűr,szolárium +konditerem (ez 2épület,de 1cég) Csak simán szoliban gondolkodni sajnos nem éri meg. Miért is? Most oda csak azok mennek akik csak kizárólag szolizni akarnak. Én sose akartam szolizni,de ha ott van 10m-re miért is ne? Meg sokan úgy vannak: "ha elmentem a fodrászhoz megyek szolizok egyet" És így sokkal többen mennek. Szóval szerintem inkább valami szépségszalonban gondolkozz. Igaz hogy lesz 7-8milla,még több is lehet,de biztos bejön. Amit említettem,nincsolyan nap hogy ne mennének vagy 20-an hajat vágatni.
2009. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!