Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő után törölnek egy...

Mennyi idő után törölnek egy Kft-t ha a "kockerd" kockázatértékelő lapot nem küldték vissza?

Figyelt kérdés
Kft-t alapítottunk, és vidéken volt székhelyszolgáltatónk. Az ügyvéd elba**hatta a papírokat, ugyanis hónapokkal később derült ki hogy a székhely nem kapott szerződés másolatot, és ezért nem továbbított hozzánk semmi levelet. Partnerekkel azóta külön mentünk, de én vagyok az ügy vezető. Navnál sem tudnak mondani semmi konkrétat. Az érdekelne mikor lesz törölve a cég? Kerül-e nekem ez pénzembe? Illetve a cég tartozását (pár tízezer ft mobilszolgáltató felé) áttudják-e terhelni rám/ránk [cég tőkéje már nulla]?
2013. máj. 30. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!