Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meddig lehet cigit árulni...

Manamnia kérdése:

Meddig lehet cigit árulni annak, aki nem nyert koncessziós jogot?

Figyelt kérdés
Meddig szállíthat a dohány nagyker dohányt illetve cigarettát azoknak az üzleteknek, akik nem fognak július elsejétől trafikot üzemeltetni? És akinek fel van halmozva sok karton cigarettája az meddig árulhatja? Van erre valami jogszabály? Nem találok róla semmit...

2013. máj. 31. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Júl. 1-ig, nem tudom, hogy a nagyker visszaveszi-e azokat, mivel új ára lesz a ciginek, így azokat nem lehet majd árulni. Különben nem lesz 15%-os haszna a sok Fideszesnek.
2013. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Július 1-ig vásárolhatnak a kiskereskedők a nagykerektől,amit július 15-ig még árulhatnak.A nagykereknek törvényileg előirt visszavásárlási kötelezettségük van,azt hogy ezt hogy fogják ütemezni arról ellentmondásos információk vannak.Az Imperialnál azt mondják,hogy juli 15 után már nem vesznek vissza semmit,a BAT-nál állítólag külcég lesz megbízva és 15 után kezdik a visszavételt.
2013. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

15-én még lehet árulni dohányt és cigarettát, vagy 15-én már nem?


2 háznyira nyílt mellettem egy dohánybolt. Persze a tulaja azt sem tudja mifán terem a kereskedelem.


Most fontolóra vettem, hogy csináltatok egy jó nagy matricát, amelyen ez a szöveg áll.


Boltunkba szívesen látunk 18 év alattiakat is!

2013. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert bünti lehet belőle...
2013. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Milyen jogi háttere lehet ugyan ennek a mondatnak, hogy akár bünti is lehet érte?

Nem is gondoltam volna, köszi hogy figyelmeztettél :-)!

Kezecske megy érte

2013. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!