Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektessem a pénzem?

Mibe fektessem a pénzem?

Figyelt kérdés

Teszem azt van 3 millió forintom, milyen üzletbe kezdjek?

Mien boltot/egységet nyissak? Kaposváron gondolkodom valamiben, csak nemtudom mibe kéne fektetni!



#-befektetés
2013. jún. 3. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyiss sexshopot arra van kereslet mindíg
2013. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WC pucoló kft.
2013. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy dögös luxus szőkébe, és edd ki bérbe.
2013. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 millió nem sok max egy kis bolt, de az is sok idő míg befut. tehát nem vagyok teljesen biztos abban, hogy ez a "3 millió" elég e manapság bármire. bankban tartani (lekötni) nem éri meg, tőzsdézni vele lehet, de sok brókercég javarészt lehúz és telefonon közli, hogy kéne még pénzt inputolni a számlára. tehát bocsáss meg, de ekkora pénz befektetését nem tudom, hogy boltba kéne raknod. ülj rajta egy darabot, vagy tőzsdézz, esetleg sportfogadás, de annál még a tőzsde is megbízhatóbb.
2013. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha én valaha vállalkozásba kezdenék, egész biztos extra méretű női ruhákat árulnék, egészen kicsi (34-36-os), és nagy (52-54-es) méreteket. Mindenhol csak a közepes méreteket lehet kapni, ha véletlenül érkezik nagy méret, azonnal elviszik, mert sokan keresik.

Érthetetlen, miért nem áll rá valaki erre, akár úgy, hogy német cégektől, akik kifejezetten ezzel kereskednek, hozna be, illetve itt Magyarországon WEB shopot nyitna valaki új német női ruházatba. Ízlésesek is, és nem is túl drágák.

2013. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én vállalkozásba fektettem,az biztos pénz minden hónapban
2013. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!