Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mekkora önerő és milyen...

Mekkora önerő és milyen engedélyek szükségesek egy mozgó büfékocsi üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés
Van egy olyan elképzelésem, hogy mozgó büfé-kocsit bérelnék vagy nyitnék, főként hot-dog, hamburgerrel. Kérdésem lenne, hogy ehhez milyen engedélyek szükségesek és mekkora önerő? Mindenképp alkalmazottat fizetnék, nem én állnék a "placcon". Előre is köszönöm a választ!

2013. jún. 5. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora "standot" szeretnél egy picike kis utánfutós dolgot szeretnél azt meglehet kapni 60-80ezért bérletbe. De egy nagyobb például egy kürtöskalácsos kocsi bérleti díja havonta lehet 1-200ezer forintis! Általában kell kaució is ami megint 3-500ezer forint! Aztán a többi kiadásról nem is beszélve főleg, hogy alkalmazottad van. Jól ki kell találni de szerintem 1-1,5 misivel számolj biztossan!
2013. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mózes Adrián válasza:
Én azt javaslom inkább ne kezd bele! Nagyon sok dolognak kell megfelelni ha bérelsz talán egyszerűbb dolgod van de alkalmazottal tuti bukta lenne neked ezt garantálom így láthatlanba. Ha saját büfét csinálsz lakókocsiból vagy veszel büfékocsit az meg nem egy olcsó mulatság akár hiszed akár nem.
2013. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!