Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen minta alapján kell...

Milyen minta alapján kell online szerződést kötni egy online vásárlás során?

Figyelt kérdés

Az apródon árusítok termékeket és gyakran azért nem vásárolnak tőlem, mert előre kell utalni, mivel nekem külföldről kell megrendelnem a terméket. Arra gondoltam, hogy ha tudnék valamilyen online szerződést, vagy akármilyen szerződést kötni a vásárlóimmal, akkor biztonságosan megrendelhetném a termékeket a saját költségemre, mert tudom, hogy később őket kötelezni fogja a szerződés arra, hogy kifizessék és átvegyél így nem fogják visszamondani a rendelést, miután én már kiadtam a pénzt. Sajnos gyakran rendelnek valamit és utána soha többet nem jelentkeznek, ezért is kell előre utalni, viszont így több száz vevőtől búcsúzhatok, mert nem bíznak abban, hogy valóban megjön az, amit rendelnek.


A vaterán, amikor 2 fél közt üzlet jön létre, egy ilyen online szerződés kötelezi a feleket a feltételek teljesítésére. Pont ilyen szeretnék én is magam és a vevőim közt.


lőre is köszönöm a választ!



2013. jún. 7. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!