Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Örököltem ca.30milliót! Mibe...

Örököltem ca.30milliót! Mibe lenne érdemes befektetni? Lakásom autóm van, elszórakozni nem akarom!

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 21:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
:)
2013. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
💀
2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Lehetne valami komolyságot vinni a dologba??
2013. jún. 9. 21:13
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Aranyba már semmiképpen se. Bár most nagyon ocsó, de már nem lehet megbízni benne. Talán kötvényekbe, de én inkább ingatlanokat vennék. Az a legbiztosabb és legjövedelmezőbb. Meg még a föld. Utóbbi évente 15-20 %-ot is hoz. A befektetést tanácsadókat azonban messze elkerülném.
2013. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Rakd be a bankba.
2013. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%

Ha van lakásod akkor az ház vagy panel lakás? Ha igen akkor miért nem veszel rendes családi kertes házat? Jobb ott élni. Ha ott élsz kertesben akkor elnézésedet kérem.

Arany az mindig jó befektetés, lehet hogy az előttem szóló azt mondja hogy olcsó de ha felmegy az ára akkor lehet vele kaszálni. Más felől az ingatlan is jó befektetés. Ennyi pénzért már kapsz elég jó házakat, jó környéken, ha megveszed mondjuk 20 millióért és 5 milliót rászánsz a felújításra akkor marad még 5 milliód amit még félretehetsz vész vész tartaléknak.

Nos a ház az mindig jó befektetés, ha kiadod albérletbe akkor jön is belőle valamennyi pénz, de ha pénz kell el is adhatod főleg ha jó helyen is van.

Lehet venni gépjármű nyeremény betét könyvet is oké hogy van autód, de az olyan hogy ha van olyan lapod akár 50 ezerért akár 5 ezerért veszed akkor a számodat ha kisorsolják akkor kapsz egy autót, de ha 1 hónapig nem váltod be akkor sincs gond mert akkor az árát kapod meg, és a legjobb benne hogy sosem évül el, bármikor felveheted, így a pénzedet megtöbbszörözheted, plusz névre szóló így csak te nyúlhatsz hozzá és nincs levonás ha azt a pénzt visszaszereznéd.

2013. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedbe rábíznám egy alapkezelőre (de ne egy olyanra, ami tegnapelőtt alakult és havi 20%-okat ígér...).
2013. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nagyvárostól 15kmre van egy 2000m2 telken egy 130m2 családi ház úgyhogy az kilőve, autó is mert 1éves a golfom! Mindegyik kamat mentes! Ingatlanba nem fektetném mert az bukó és ráadásul ha pénzre van szükségem akkor lehet vele izzadni mire az ember eladja! Arany úgyszintén zenész nem tartom megbízhatónak mert mindig a dollárral mozog! Valami vállalkozás vagy hasonló lenne jó ami termel is valami pénzt!
2013. jún. 9. 21:32
 9/28 A kérdező kommentje:
Ismeretlentől kérdeznem abba mi az üzlet, hogy én adok 20milliót és 5éven keresztül kapok vissza 200.000,-??? Mert akár hogy is számolom az nekem csak 12millióra jön tehát akkor 8milliót bukok???
2013. jún. 9. 21:41
 10/28 anonim ***** válasza:
35%

Adj kölcsön nekem 5 milliót, és akkor végre én is tudok lakást venni, és talán családot alapítani, ha még nem késő. Aztán részletekben visszakapod a betéti kamatnál magasabb kamattal, de a banki hitelkamatok alatt természetesen...


Amúgy vegyél befektetési aranyat, másik lakást (pl másik városban) vagy nyaralót. Pénzként vagy számlapénzként tartani a legkevésbé biztos...

2013. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!