Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Értékesíteni szeretnék 2.2...

KEszter kérdése:

Értékesíteni szeretnék 2.2 Hektár, szántót, amely 65 aranykorona értékű, aszfaltút mellett fekszik. Milyen árban gondolkodhatom?

Figyelt kérdés

#szántó értékesítés #termőföld aranykorona értéke
2013. jún. 11. 09:03
 1/1 anonim válasza:
Éppen most kérdeztem meg a földhivatalban ugyanezt, mivel ugyanebben a cipőben járok. A vezető szerint 1 aranykorona értéke 35- 40 ezer és csillagos égig van jelenleg. Ha az út mellett van az is jó irányban befolyásolja az eladást, még 70 ezer is lehet. Körülbelül 2 millió, 275 ezer Ft. Ha bérbe van adva, vigyázz, mert nem mindegy melyik időszakban adod el. Az abban az évben a földbe befektetett összeget mint(trágyázás,vegyszerezés, stb.) meg kell térítened. A legjobb holt időszakban eladni, mondjuk nyár végén. Alaposan érdeklődd meg, nehogy ráfizess. Május 1 én jelenik meg az új földtörvény, szerintem várd meg. A Google-ba beírod majd kiadja, így a mostanit is megnézheted, azzal is többet tudsz. Nem érdemes elsietni.
2014. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!