Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Emelt díjas SMS szolgáltatás...

Emelt díjas SMS szolgáltatás beépítésénél szükség van egyéb feltételekre?

Figyelt kérdés

Jelenleg rendelkezek egy olyan weboldallal aminek viszonylag nagy a látogatottsága, és az emberek hajlandóak különféle szolgáltatásokat (pontokat) vásárolni amit a weboldal különböző részein fel tudnak használni.

Én egy emelt díjas SMS szolgáltatás beépítésére gondoltam. Létezik sokféle cég ami ezzel foglalkozik. Én speciel a [link] -t néztem ki magamnak. (Ha tud valaki jobban szívesen várom a válaszát)


A kérdés az lenne, hogy ahhoz hogy elindítsak egy ilyen fajta vásárlási lehetőséget, ahhoz nekem kell-e rendelkeznem valamilyen céggel, elszámolással, adózással?


Fontos megemlítenem hogy még diák (hallgató) jogviszonnyal rendelkezek, nem tudom ez befolyásol-e valamit.



2013. jún. 11. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebben én is utaztam egy darabig, de nagyon nem éri meg. Nos leírom, hogy működik. Először is amit kinéztél szolgáltatót az egy kalap xar. [link] Ennél voltam én is és nagyon korrektek. Azonban egy 2032 Ft-s sms esetén te kb. ~ 800-866 Ft-t látsz viszonul. Tegyük fel te keresed ezt júniusban, ezt a pénzt a cég július 25.-ig összegzi, s utána a következő hónap 10.-ig a telefonszolgálató cégek átutalják a pénzt és te csak augusztus 15.-én látod a számládon. A céges/adózásos ügyet privátban leírom, mert nem publikus és csak 18+-nak kell lenned. Több praktikát is leírok, ha érdekel. (Bocs ha kihagytam vmit)


Ui.: Ez a szolgáltató fizet a legtöbbet az sms-ek után.

17/F

2013. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a PM!
2013. jún. 12. 12:04
 3/3 anonim válasza:

Igen kell. Sok féle megoldás van. Akit érdekel hasonló az keressen minket bátran!


üdv

emeltdijassms .hu

2016. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!