Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jártok bizományi boltba?...

Jártok bizományi boltba? Leginkább Győrben élők véleménye érdekel!

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire van rá kereslet. Nem csak ruha, hanem tényleg minden, ami mozdítható, használható (gyerek holmik, felnőt cuccok, használati eszközök...stb.)

2013. jún. 13. 07:15
 1/2 anonim válasza:
Én nem győri vagyok, de azért válaszolok. Párszor voltam bizományi bababoltban és ezeket vettem, de csak azért, mert vaterán, apródon stb.nem találtam olyat amit kerestem: nagy és erős dömper és babakocsira szerelhető napernyő. Nem volt olcsó, mert nekik is kell a haszon, de a boltinál egy kicsit kevesebbe került. Én személy szerint a bababörzéket, bolhapiacokat részesítem előnyben.
2013. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2013. jún. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!