Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fuvarozásbol ma meglehet...

Fuvarozásbol ma meglehet élni? Nemzetkozi áruszállításra is gondolok, kisteherautoval.

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kisteherautóval semmiképpen.A fuvarozó cégeknek is nehéz,és nem elég a jármű,hanem kellenek akik megszerzik a fuvarokat,engedélyek stb.
2009. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kik szerzik a fuvarokat? Spedíciok vagy valamilyen Weboldalon keresztul?
2009. okt. 10. 22:10
 3/11 anonim válasza:
:) nyergessel sem nagyon. Kezdeni nehéz, ha már ismernek, lesz fuvarod, amíg új vagy nem vesznek komolyan.
2009. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja meglehet ha alkalmazott vagy és lenyulod a rakomány felét, csak benne van a pakliban a sitt is..


De sokféle trükköt láttam már amit nem tudtak bizonyítani a multik!!

Azért 8-9 száz ezer ft nyi árut meglovasítani 2 hónap alatt nem oylan rossz teljesítmény...

2009. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20:54-es , nem tudnál valami értelmesebbet és komolyabbat írni? Azt hiszed , hogy valaki kiveszi az engedélyt, millio papírmunkával jár stb., belever tobb millio forintot, hogy aztán azt a szerencsétlen egymillio forintot lenyúlja reszketve, hogy mikor viszik a cellába!
2009. okt. 11. 22:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mivel foglalkozol, hogy mindent látol, térfigyelo kamera vagy?
2009. okt. 11. 23:00
 7/11 anonim válasza:
Ha céget akarsz vagy saját vállalkozást azt a mai világban szinta lehetetlen.Aki ma elkezdi fuvaros vállalkozást ugy hogy előtte nincsenekkapcsolatai az nem fog belőle megélni.
2010. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előző vagyok.Most olvasom higy kisteherautóval előbbi válaszom pedig nyergesre szlt sory.kisteherautóval szerintem jól lehet hisz nincs akkora súlya nem kel annyi gumi és nem is akkora stbstb.
2010. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

megéri! persze ott az árufuvarozói, meg 2 évet kell itthon vezetni, hogy külföldre mehess de megéri. fuvarszervező voltam (de csak azért voltam mert csalóknál voltam és eljöttem...) és szép köröket összelehetett hozni.

én minimum egy jó 5 palettás 3feles vw kraftert vagy egy iveco dailyt javasolnék, de nyílván jobban járnál egy 2m magas belterűvel. bár a legtöbb 190 asszem.az évenkénti költség rá kb 600.000.-ft környékén lehet, de ez autófüggő, itt most egy vw lt-ről beszélünk. ez a 600k tartalmazza a 3 kis szervízt és egy nagy szervízt évente+autópálya díj+gumik. kb. cseh vagy németbe jó fuvarokat lehet azért kifogni és 2-3 nap alatt meg járod az egészet.sőt a 3 már sok is...mivel nincs jogsim nem csinálom :) :(. én maradok a szervezésnél inkább, az jobban fekszik, persze ha felvennének valahova még jobb lenne. remélem tudtam segíteni

2010. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
190cm magas akart lenni, bocs :)
2010. máj. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!