Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet az üzletem az otthonom?

Lehet az üzletem az otthonom?

Figyelt kérdés

Van egy netes vállalkozásom használt ruha eladással foglalkozom.Van viszont rengeteg olyan ruhám,ami hiába jó minőségű,márkás és mutatós nem veszik mg neten,mert nem éri meg rá kifizetni az 1000Ftot postaköltséget.

Ezeket a ruhákat eddig aprópénzért kótyavetyéltem el 100Ftokért,pedig sokszorosát érik.

Arra gondoltam,hogy van egy bérbeadó üzlethelyiség,ami lakhatásra is kiváló,azt kibérelném,ott élnénk és kéthetente egyszer rendeznék egy vásárt.

Ebbe bele lehet kötni NAV vagy bármely hivatalos szerv részéről?

Végülis sokan csinálják ezt garázsvásár néven otthon,de én a 3. emeleten ezt jelenleg nem tudom kivitelezni.

És hivatalosan számlákkal csinálnám!


2013. jún. 23. 14:58
 1/1 Nosferatu the Vampir válasza:

Szerintem nem érné meg mivel hirdetés feladási költség, kivárás (1-2 hét míg eljut a fogyasztokhoz)és öszintén harmadikra én nem mennék fel csak azért, hogy körbe nézzek aztán eljöjjek :D

elvileg, ha bejelented, hogy időszakosan üzletszerűen történésej zajlanának a lakásodban lehetséges, de ha felvan tüntetve az üzlethelyiség a tulajdoni lapon akkor nem hiszem hogy volna akadálya.

Lehet jobban jönnél ki ha piacon vennél helyjegyet vagy tudom is minek hivják most és ott árulnád akkor olcsóbban kijöhetsz

2013. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!