Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dolgozhatok-e a saját boltomba...

Dolgozhatok-e a saját boltomban végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy céget alapítani, egy XY Bt-t. Ez az XY Bt üzemeltetne egy zöldségest, vagy turkálót, vagy mindegy milyen boltot, és a kérdésem arra vonatkozik, hogy én eladói végzettség nélkül dolgozhatok-e a saját boltomban? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2013. jún. 27. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Javítson ki valaki, de igen. Akkor, ha van olyan alkalmazottad, akinek van ilyen irányú végzettsége. De tényleg erősítsen meg, vagy javítson ki valaki, ha nem okés, amit írtam.
2013. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kerekedő -boltvezető OKJ végzettség kell vagy neked, vagy egyik alkalmazottadnak.
2013. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval, ha veszek fel egy alkalmazottat aki rendelkezik OKJ-s boltvezetőivel akkor simán dolgozhatok a boltba én is papírok nélkül is, és semmi más nem kell hozzá?
2013. jún. 27. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Zöldségeshez nem kell eladói végzettség senkinek!!!!

A turkálót nem tudom biztosan, de azt hiszem ahhoz sem kell.

2013. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most akkor kell vagy nem???
2013. jún. 28. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségeshez nem!
2013. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Úgy tudom bármilyen kereskedelem folytatásához kell a boltvezetői OKJ.

Teljesen mindegy, hogy zöldségest vagy turkálót akarsz nyitni.

2013. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régen kellett, most már nem kell!

Üzletünk van, így biztosan tudom.

2013. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!