Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A TÁMOP-2.3.6. B-12/1 (Fiatalo...

A TÁMOP-2.3.6. B-12/1 (Fiatalok vállalkozóvá válásának támogatása pályázatra) lehet jelentkezni főállás mellett, KATÁsként?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy főállás mellett kiváltom az egyéni vállalkozóit, és KATÁsként havi 25000 Ft-ból letudhatok minden adó-, és járulékfizetési kötelezettséget. Így pályáznék a fenti pályázatra. Lehetséges?


Azt tudom, hogy főállás mellett lehet ilyet, de hogy KATÁsként is lehet-e, azt már nem írják.


Ja és mivel nem lenne külön alkalmazottam, a személyi jellegű kifizetéseket is "magamnak" fizetném ki.



2013. jún. 28. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom a tőkejuttatás pályázatról van szó (mert a 6 hónapig minimálbéreshez - ami a másik vállalkozóvá válási támogatás - ahhoz tuti állástalannak kell lenni).

Ha Te TUDOD,hogy főállással is lehet,tehát ha ez így van,akkor szerintem mindegy mi a főállásod ergó KATA-s is lehetsz.

Én azt nem tudtam,hogy az ilyen pályázatokat nem csak regisztrált álláskeresőként lehet megpályázni....

2013. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!