Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tik járnátok buborék focizni...

Tik járnátok buborék focizni például a városotok tornatermébe? Van aki tud gyártani Magyarországon ilyen buborékokat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xIl45f6i1PU

Nincs kedvem Kanadáig vagy Hollandiáig menni érte meg az h kb 400 dollár 1 db és ezt Magyarországon nem mindenki tudja kifizetni de gondoltam arra h orák lennének pl minden héten pénteken este lennének a mecsek és x forintért bárki jöhet nézni vagy játszani :D.


2013. jún. 30. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát csinálj egy KFT-t aztán kezdj el lobbyzni érte.
2013. jún. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
paintball markerek sem olcsóak mégis lehet paintballozni
2013. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magánválalkozo vagyok van 1 szamitastechnikai cégem egyedül csinálnám akkor ugytudom nem muszaj kft csinálni hanem mint magánválalkozó csinálnám .
2013. jún. 30. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Vállalkozásfejlesztési támogatásokat nem kaphatnak egyéni vállalkozók, és ki tudja, talán még pár milliót is kaphatnál az egész történetre EU-s forrásokból.

Egyébként, hogy belátható időn belül megtérüljön (3-5 év) kb 1500 forintot kéne kérni per fő, és igen nagy tőke kéne hozzá. Nem egy olyan mellényzsebes móka...

2013. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"támogatásokat nem kaphatnak egyéni vállalkozók"


najó ez így nem igaz, de lényegesen nagyobbak a cégek lehetőségei

2013. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem akkor majd lehet alapitok egyet.
2013. jún. 30. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
500 lesz
2013. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi lesz 500?
2013. jún. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!