Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti mit dolgoznátok a nyáron?

Ti mit dolgoznátok a nyáron?

Figyelt kérdés
Nem akarok idén nyáron unatkozni. Biztos utazunk valahova de azért nincs kedvem egész nap unatkozni. Szivesen elmennék valahova dolgozni ( pl: virágüzlet, kutyasétáltatás) de nem tudom hogy keressek. Valaki segít? :) 13/L
2013. jún. 30. 14:00
 1/4 anonim válasza:
13 évesen sehogy. 15 év alatt elméletileg tilos dolgozni, gyakorlatilag meg 18 éves kor alatt szinte lehetetlen munkát találni...
2013. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az 1. válaszolónak igaza van

nyírj füvet a szomszédoknál, vigyázz kisgyerekekre, kérdezd meg a rokonságot. Hivatalosan bejelentve nem fogsz tudni dolgozni, de ezek jó pénzkereseti lehetőségek

2013. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segíts anyukádnak otthon a háztartásban, vagy ha van a közeletekben egyedül élő idős ember, segíts neki bevásárolni. Ezekből pénzed ugyan nem lesz, de unatkozni sem fogsz. Ennyi idősen mást nem nagyon tudsz csinálni.
2013. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ennyi idősen egy kutyaiskolába jártam napi 2-3 órát segíteni, mert ismerős a tulaj. Kb söprögettem, a kutyakeneleket takarítgattam, ilyesmi. Mondjuk 250 ft-os órabérben (5 éve) szóval kb egész nyáron megkerestem a jégkorim árát,mert 13.000 forintot kaptam nyár végén :)

Szóval esetleg ilyen állatos helyekre bemehetsz,hogy jelképes összegért nem-e segíthetsz napi pár órát. Vszinűleg nem fogják megengedni, de próba cseresznye :)

2013. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!