Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mint egyéni vállalkozó, elég...

Linkoln kérdése:

Mint egyéni vállalkozó, elég korlátozottak a jogok amivel élhetek, de mint kft, szabadabb vagyok, vgay ugyan úgy csak egy konkrét ágazatra specializálódhatok rá?

Figyelt kérdés

Mondjuk mint valamilyen kft, vásárolhatok sportszer nagykerből, és zöldséget is? (Csak példa)

Vagy szerelhetek autót, és értékesíthetek új alkatrészeket?

Ugye, két külön dolog a szervíz, és az értékesítés.

Sajnálom hogy amatör vagyok, egynelóre csak ismerkedek a témával.

Válaszokért hálás vagyok! És köszönöm!!


2013. júl. 7. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal foglalkozhatsz ami benne van az alapító okiratban v amivel kibővíted. Tehát hétfőről keddre nem kezdhetsz el csirkét tenyészteni. Van 1 fő tevékenységi kör és vannak mellék tevékenységek, ezekkel foglalkozhatsz. De amúgy ha adsz-veszel az azt hiszem 1 kategória ami mindent lefed, nálunk pl van online kereskedelem, aztán ami tetszik lehet adni venni. De ezekről bővebben az ügyvédet kell megkérdezni, egyáltalán arról is, hogy érdemes e kft-t alapítani.
2013. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hálám üldözni fog :)

Online kereskedés, hm jól hangzik.

2013. júl. 8. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!