Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kínából rendelek 1 fejhallg...

Ha kínából rendelek 1 fejhallgatót ami 7,5 dollár arra kell vámot és áfát fizetni amikor vám elé lesz állítva?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.


De a 7$-os kínai füles úgy fog szólni, mint a szokol rádió...

2013. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ismerősöm is onnan rendelt és megnem mondtam róla ,hogy az nem eredeti,és ő nekem 8,000ft-ért akarta szerezni,de mivel a számítógépét segítettem újratelepíteni (mert már lassú volt full vírus stb meg minden izé) könnyedén megtaláltam mindent.


és sztem jól szól

2013. júl. 10. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

És egész biztos vagy benne, hogy a 8$-osat rendelte?!


Mert kínában is van jó termék olcsóbban, mint itthon, de még sem 8$-ért!


Rengeteg elektornikai cuccot hoztam be kínából, iszonyú különbségek vannak.

2013. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,mert itthagyta nálam a gépet,és átnéztem,hogy nem-e csak full töredezett és ilyesmi.és a kezdőlapja ez a diytrade volt.bejelentkezett accounttal ,és a rendelt termékeknél volt 5Font,7,5dollár az kb.
2013. júl. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!