Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnék a legkönnyebben...

Hogy tudnék a legkönnyebben 400e Ft-ból 3M-t csinálni?

Figyelt kérdés
Minél gyorsabban kellene, kíváncsi vagyok az ötletekre.
2013. júl. 16. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
3x felteszed a pirosra a ruletten. Ha bejön még marad is egy kis apró...
2013. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Én csak visszafele tudom...
2013. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel valamit olcsón és eladod drágán. S ezt sokszor egymás után megcsinálod. Vagy pénzzé teszed a tudásod. Ez a két lehetőség van, mint szóló vállalkozás.
2013. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Befektetéssel, ahol azért akadnak buktatók is.


Tegyük fel ha nekem kéne valami okosat kitalálni, hát....én szórakoztató iparban gondolkodnék, elvégre a fiatalok ész nélkül szórják a pénzt. ( mondja ezt egy 25 éves nő :) aki nem rajong a bulizásért, de a környezete már-már függő)



Ilyen összeget még sosem sikerült csinálnom :)

De egyébként átlag 15-20 ezer befektetésből, én tiszta 50 körül tudok alkotni...ésszel, és :)


egyébként nagyon érdekes a kérdés és kíváncsi vagyok mások véleményére.


Nekem érzékem van az üzlethez, általában jól jövök belőle ki, de azért van bukó is.


Amúgy jövőbeni terveim közt szerepel egy belföldi nyaraló, én látok benne fantáziát és pénzt, de nem gyorsan, csak szép lassan, de gondolom az én terveim nem idevalók, eltértem a kérdésedtől, bocsi :)

2013. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!