Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudom beindítani...

Hogyan tudom beindítani facebook oldalam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én nem rég csináltam facebookra egy oldalt amin majd ékszereket és hasonlókat szeretnék árulni de amíg nincs rajta legalább 500like nem tudom elkezdeni, mert ugye nem látja senki.. megosztani viszont nem szeretném mert nem akarom hogy lássák hogy az én oldalam.. SZÓVAL KÉRLEK SEGÍTSETEK!! :)

2013. júl. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Merész vagy, hogy így nyilvánosan hirdeted, vállalkozóit nem váltasz(hisz akkor nem írtad volna, hogy nem akarod, hogy lássák az oldalad). Csak az a bökkenő, hogy a NAV éppen az ilyen üzletek miatt nyomoz mostanság elég keményen.
2013. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linkoln ***** válasza:

Amikor az FB-re beregisztrálsz, elismered hogy nem hazsnálod kereskedelmi célra az oldalt.

Ezzel megszeged a szerződést, a véletlenre vagy utalva.

Óriási büntetés lehet a vége, az oldalról is kidobhatnak stb.

Amúgy, megosztással... Lényeg hogy lássák az oldalad ha hirdetni akarsz.

2013. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 millióról indul a büntetés...
2013. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!