Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan szednek pénzt a nagyok...

Honnan szednek pénzt a nagyok avagy hogyan csinálják a profik?

Figyelt kérdés

Vannak ötleteim válalkozásokra, de nincs meg a projektre a megfelelő pénzem. Mit lehet tenni? ( ja és sajna munkahelyet sem találok , pedig városomban élénken kerestem ). Az elgondolásaim szerint jól menő üzletekre gondoltam , amik a kutatásaim szerint soha nem mentek csődbe. Viszont a beindításához eléggé sok pénz kell. :(

Honnan tudnák pénzhez jutni? vannak olyan szervezetek amik finanszíroznának talán?? ha igen nem haragudnék meg ha felsorolnátok párat s h mit kérnének cserébe.

Gondoltam arra is h esetleg hirdetem h cégtulajdonost keresek , aki hozzá tudna járulni egy profitáló projekt anyagi finanszírozásához.De ki az aki csak úgy odadobja a pénzét anélkül h én is hozzájárúljak vmenyi %al??

(Tudom h a nagy üzlet emberek sem a lottón nyertek , mégis sok pénzt össze tudtak szedni egy igen jól menő válalkozáshoz, csak itt az a kérdes h h)


2009. okt. 27. 12:54
 1/4 anonim válasza:

Küldj 10 ezret!

Megmutatom hogyan!

2009. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem :) kösz a tanácsot ! >D
2009. okt. 30. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:
más ötleteket is várok :)
2009. okt. 30. 20:40
 4/4 anonim válasza:
Miben gondolkoztott? Lehet tudok segíteni.
2009. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!