Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jelenleg milyen saját vállalko...

Jelenleg milyen saját vállalkozások jövedelmeznek a legjobban?

Figyelt kérdés
És milyen vállalkozást lehet minimális pénzből elindítani?Fiatal vagyok, de szeretnék egy jól kifizetendő vállalkozásba belekezdeni, mert eddig nem volt túl jó az anyagi helyzet és változtatni akarok ezen.
2013. aug. 13. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szolgáltatásban kell gondolkodni és nem kereskedelemben, mert így nem kell nagy befektetés, max a felhasznált eszközökre. Én pl weboldal készítéssel foglalkozok, amihez csak a számítógép (ami eleve megvolt) és tudás kell. Nem kellett pénzt beleölni, mint a boltosoknak.
2013. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok szinte minden esetben fontosak. Ha pl. asztalosként egy-két embernek szép munkát végzel korrekt áron, akkor terjedni fog a híred és egy idő után alig győzöd a munkát. Mert az ismerősök ismerősei is szeretnének dolgoztatni...
2013. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!