Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kb.5 millió forintból már el...

Kb.5 millió forintból már el lehet indítani egy kisebb, de -reményeim szerint- gyorsan fejlődő informatikai webáruházat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

elindítani el lehet. óvatosan.

gyorsan fejlődőt nem hiszem, hacsak nem olyan cuccot árulsz amit kapkodnak.


gépeket meg alkatrészeket, hát az nem egyszerű.


nézd meg az ipont, vajon tudsz e versenyezni az áraikkal.

2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elindítani biztos el lehet, csak én őszintén szólva nem hiszem, hogy lenne még piaca. Már a csapból is számtech webáruházak folynak.
2013. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ennyi pénzt biztos nem egy webáruházba lőcsölnék amiből már van egy csomó ismert stb offline store-l is rendelkezők, ennél vannak 100x jobb ötletek is ami nem feltétlen az online világba kalauzol. 4éve én is így kezdtem mint te :)

Csak annyit tanácsolok, hogy ne légy naív!

2013. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért abból a 100x jobb ötletből szívesen olvasnék egyet kettőt.
2013. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én priviben szívesebben meghallgatnám. :D

A célom, illetve a nagy álmom egy számomra megfelelő életminőség kialakítása, amihez először is pénzre, és később folyamatos bevételekre van szükségem.

Nem szeretnék naponta bejárni egy munkahelyre, ahol egy idióta főnök ugráltat napi 12 órában, minimálbérért. Nyilván, ha így alakul az életem, kénytelen leszek ezt megtenni.

A szociális fóbiám miatt számomra kényelmesebb lenne egy AKÁR itthonról is végezhető munka, rugalmas munkaidővel, megfelelő havi bevétellel, ezért gondoltam egy webes vállalkozásra, webáruházra.

Tisztában vagyok vele, hogy ezt elindítani nem lesz kis munka, és ha befejeztem a középiskolát már (ha bejutok) az egyetem mellett el kell kezdeni dolgozni és ameddig a szüleimmel élek, hónapról hónapra félretenni a pénzem. Esetleg az egyetem után külföldön dolgozni egy ideig, majd itthon elindítani egy vállalkozást, hiszen szeretem Magyarországot. Nem akarok milliomos lenni ebből, de szeretném, ha hosszútávon megélnék belőle hónapról hónapra. Mivel informatikát szeretnék tanulni az egyetemen, így jött az informatikai webáéruház ötlete.


Most még csak tervezgetek, fantáziálgatok a lehetőségeken, és a megvalósítás feltételein, hiszen van még rá időm, 2 év múlva leszek csak nagykorú.

2013. aug. 22. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az jó ambíciózus vagy, és ez mindenképp kell na meg persze kitartás :) Egyébként nem szívesen írnék le ide semmilyen ötletet, sőt még tán privibe se ugyanis nem szeretném ha elhappolnák előlem :) De hát igen az elején az a nehéz, hogy szerezz 1 kis pénzt amit belefektethetsz a dologba. De dologfüggő az egész szóval van amihez 10millió is kevés és van olyan amihez 100ezer is sok :) És nem mindig az a jövedelmezőbb amihez nagyobb tőke kell. Nekem 2 vállalkozásom van, és úgy indultam hogy hitel.. Sokan lehülyéztek stb, mostmeg már persze társulnának :) Hát a nagy fbetűst :)
2013. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fantáziálgatni lehet,de ki tudja még,hogy 5-10 év múlva mi lesz.Ebben az országban egyáltalán nem lehet előre tervezni,még fél évre sem..
2013. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!