Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehetne kezdeni egy...

Mit lehetne kezdeni egy üzlethelyiséggel egy kisvárosban?

Figyelt kérdés

Van egy üzlet helyiségem amit hosszú véken át kocsmaként üzemeltettünk de később egészség ügyi dolgok miatt ki adtunk bérba,na most a bérlő úgy néz ki távozik és ugye nekünk vissza száll az üzlet és fizetni kell a dolgokat ha üzemel ha nem el is gondolkodtam hogy mit lehetne vele tenni az üzlet egy 9000 fős településen van fő út mentén a város szélén kocsmát nem igazán akarok mert egyre több a hülye pláne a cigány akikből én nem kérnék.Na most azon gondolkodtam hogy egy boltot lehetne végső esetben csak kérdés mit érné meg csinálni,gondolkodtam egy one euro marketről csak nem tudom vajon az menne e?

Vagy még egy valamire gondoltam de az lehet csak elméleti síkon működne mondjuk egy biztosító iroda kirendeltséget.



2013. aug. 22. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztosító nem hiszem, hogy képes lenne fennmaradni egy 9000 fős településen. A bolt akár jó ötlet lehet, de nem ártana egy piacelemzést csinálni, hogy mire van kereslet, mi kellhet.


Egyébként akár egy italboltot is nyithatsz, ami nagyjából megfelel a kocsma profiljának, de nem kell az alkoholistákat hosszú távon elviselned.

2013. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát egy biztosító van itt az alianz egy család csinálja vállalkozásban irodában,piac kutatást hogyan kell csinálni?
2013. aug. 22. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:

nagy vonalakban megkérdezel random 100 embert, hogy mire lenne szerintük szükség a faluban, mire lenne igény.


Miután ez megvan, akkor lesz 5-10 ötlet, azt tovább szűkítheted, hogy mihez értesz, mi az, ami megtérülne, stb, és azt újra teszteled, h milyen fogadtatása lenne.


A biztosítás azért nem túl nagy biznisz, mert a legtöbb biztosító a közeli nagyvárosban/interneten elérhető. Az iroda fenntartása, egyéb költségek pedig elég magasak, nem hiszem, h egyáltalán 0-ra ki tudsz jönni.

2013. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Melyik városról van szó? Lehet érdekelne a dolog, de tanácsot is tudok adni, ha mindenképpen Te akarsz vállalkozni.
2013. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tegnap 15:11


te most hol maradtál le milyen faluban ez a hely város tehát nem falu van internet minden,nekem is gyors internetem van tehát nem a disznó ól tetejéröl mobillal gépelek

2013. aug. 23. 13:12
 6/10 A kérdező kommentje:

tegnap 16:11


Túrkeve

2013. aug. 23. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány lottózó van a városban? Ekkora településen 2-3 üzlet is nyereséges lehet.
2013. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1 kifejezetten lottózót azt tudok meg 1 lottózó szerű volt egy kocsmában de az nem tudom meg van e még,ez amúgy nem is rossz ötlet utána nézek hogy smint
2013. aug. 23. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
szerencsejáték zrt-vel kell felvenni a kapcsolatot, el kell végezned a kezelői tanfolyamukat. Mindenben segítenek neked.
2013. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utána fogok nézni
2013. aug. 25. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!