Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnék 16 évesen annyi...

Hogy tudnék 16 évesen annyi pénzt keresni, amiből tudnék márkás ruhákat venni magamnak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem túl jók a családi körülményeim és egyre szükségesebbé kezd válni, hogy elkezdjek pénzt keresni :/
2013. aug. 24. 09:58
 1/4 anonim válasza:

Ha 16 éves vagy, akkor már tavasszal el kellett volna kezdeni a keresgélést nyári munka után. Suli mellett nehéz, de talán jövő nyáron már sikerül dolgoznod. Egyébként ha márkás cuccokat szeretnél, ne boltban vedd meg, hanem nézelődj a neten, valamint a Hádában, ott rengeteg a H&M, Bershka és Zara cucc, és viszonylag olcsók is. Sajna idén a nyári meló úszott számodra, de talán újságkihordást tudnál vállalni iskola mellett is.

Vagy még szeptemberben tudnál esetleg délutánonként fagyis kocsit tolni, vagy esetleg bébiszitterként dolgozni. Ha van valami helyi kis újság, szórólap, ott fel tudsz adni hirdetéseket, miszerint vállalsz bébiszitterkedést, kertek rendbetevését vagy háztakarítást. Esetleg időseknél lehetnél "házigondozó", ami annyiban merül ki, hogy takarítasz és mosol-főzöl rájuk, valamint el mész nekik boltba. De ezt neked kell kitalálni, hiszen én nem tudom, Te miben vagy jó.

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

nagyon egyszerű, ha nem jók a körülmények, ne vegyél márkás ruhákat... figyeld meg, hogy mindig azok próbálják a márkás, feleslegesen drága ruhákat hordani, akik nem engedhetik meg maguknak. el kell járni turkálókba, onnan is fel lehet öltözni normálisan, sőt néha márkás holmikat is találsz, mégis töredék áron. és ne ez legyen a cél, hogy "annyi pénz keresni, amiből márkás ruhákat lehet venni", az legyen a cél, hogy olyan munkát végezz amit szeretsz is valamennyire, de korrektül fizessenek is meg. a márkás ruha majd ennek a hozadéka.

egyébként szerintem sokkal hülyébben néz ki az, ha valakinek van 5 márkás ruhája, és azokat hordja folyamatosan, mint az, ha van 50 kevésbé márkás, de mindig változatosan vagy felöltözve. pénzben pedig kb ugyanott vagy...

2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom, pedig én 26 vagyok:( Az utóbbi időben nem volt jövedelmem és hatezer más dolgot ki kellett fizetnem, egy ideje már nem tudtam frissíteni a ruhatáram és mist nincs egy rongyom se. Jó-jó hogy ne márkásat, de van tapasztalatom a 2-3 ezer forintos ruhadarabokkal is és sokkal előbb szétmennek! Szóval ez így nem megoldás.
2013. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon sok aukciós oldal létezik. Én például rengeteg, több száz márkás ruhadarabot vetem úgy, hogy beütöttem az aukciós oldalra, hogy NŐI RUHACSOMAG.8-9ezer Ft-ért 20-30 darab ruhát vásároltam, ami a boltban több ezer Ft lett volna.
2013. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!