Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen támogatásokat nyújt az...

Milyen támogatásokat nyújt az állam saját, vagy egyéb vállalkozások nyitásához?

Figyelt kérdés
Ha mellette tanulok, azért is kapok + támogatást? Hol olvashatok erről részletesebben? Linket is szívesen látok.
2013. aug. 29. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Pályakezdőknek / munkanélkülieknek nyújt az állam ha minden igaz, de akkor sem úgy, hogy nincs semmim kérek pénzt, hanem van 3 milliód lehet hozzátesz az állam is 1-2-t.


De olyan szigorú kritériumoknak kell megfelelni, hogy csak na.


Régen ha nappali tagozatos jogviszonyod volt akkor járulékfizetési kedvezményben részesültél. Erről meg kéne kérdezni a NAV-ot, hogy így van-e még.

2013. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nemrég jártam utána ennek, mivel nappali tagozatos vagyok, de édesapám könyvelőjénél azt mondták, erre már nem jár semmiféle kedvezmény. Igaz, én Kft-ről kérdezősködtem, a többit nem tudom.

Támogatás van egyébként, most szervezik a TÁMOP-2.3.6 fiatal vállalkozóknak való támogatást, érdemes utána nézned, én mindenképp megpróbálom.

2013. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!