Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik a legjobb bérelhető...

Ibii kérdése:

Melyik a legjobb bérelhető webáruház?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapaztalata van a bérelhető webáruházakkal, mint pl.: Start Üzlet, Unashop, Renter... ?

2013. szept. 27. 20:16
 1/3 kaat12 válasza:

Szia!


Gondolom sikerült már választanod bérlehető webáruházat, de hátha másoknak segítség lesz amit írok.


Szerintem egész használható webáruházakat lehet már bérelni és elég nagy a választék is. Az hogy mennyire leszel sikeres csupán a rendelkezésre álló időd és a kitartásodtól függ,(de hát mivel nincs ez így?:D ).


A lényeg szerintem itt is a részletekben rejlik. A legfontosabb tényező a rendszer átláthatósága, keresőoptimalizálhatósága és az ára.


Csak olyan webáruházat válassz, ahol ingyenesen kipróbálhatod az összes funkciót!

Több helyen is kipróbáltam a webáruházakat, de nekem az eshop-gyorsan.hu rendszere jött be a legjobban. Lassan 2 éve használom a rendszerüket és az eddigi tapasztalataim pozitívak. Fő választási szemponton az ára, az egyszerű kezelhetősége és hogy gyakorlatilag korlátlan terméket tölthetek fel.

2016. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Rengeteg összehasonlító cikk van a témában, amelyekből egyet-egyet érdemes átolvasni a döntés előtt. Mindenképp olyat válassz, ami az igényedhez a megfelelő, azonban teret enged a jövőben is a fejlesztéseknek, hogy ne ragadj meg egy szinten/csomagban.


Cikkek: [link]


Én a ShopRentert használom, már 3. éve és meg vagyok elégedve, az elején Bronze csomagban voltam, de most már Gold csomagra váltottam fel. Nagyon kedves a support, segítenek mindenben. :)

2019. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

a shopfy-t vagy a wp -t ajánlom...

az ő videóiból rengeteget tanultam, igazi webáruház nagymester*


https://www.youtube.com/watch?v=EWeJ87PwQNE

2020. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!