Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy társasházkezelői céget...

Egy társasházkezelői céget szeretnénk nyitni? Vagyis Bt. De nem értünk hozzá? Mik az első lépések, és a bt-hez kell valamilyen végzettség? És milyen végzettség szükséges egy társasházkezelőnek?

Figyelt kérdés
Bt. társasházkezelő
2013. okt. 15. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá akkor minek???
2013. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjátok a francba...
2013. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értünk hozzá! DE a bt-hez nem nagyon! És a végzettség pedig elég egy közgazdasági érettségi!!!
2013. okt. 16. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
És ilyen végzettséggel lövésed sincs? Szép!
2013. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A társasház kezelés társasház kezelői végzettség nélkül nem is folytatható, ha jól tudom. Ha meg lövésed sincs, akkor keress egy szakembert, fizesd ki az óradíját, és ott kielemezhetitek az adott konkrét helyzetet. Nem várhatod hogy ingyen itt kisregényt írjon neked bárki is.
2013. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én társasházkezelő vagyok, az egyik végzettségem szerint, de csak a saját házunknak voltam a közös képviselője. Ha egyéni vállalkozóként végzed, akkor mindenképpen OKJ-s tanfolyamot kell végezned és vizsgázni. Ha egy Bt. kertében végzed, akkor is...Úgyhogy kell kégzettség hozzá. A társasházi törvényt olvasd el...
2014. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!